Aicina iesniegt ieteikumus aktīvās atpūtas zonas labiekārtošanai Valkā 1

Redzot iedzīvotāju lielo interesi par mākslīgi izveidoto kalniņu Raiņa  - Lielās Jaunās ielas - Valdemāra ielas teritorijā šoziem, Valkas novada domes deputāti un speciālisti 12.februāra Attīstības lietu komitejā pārrunāja kalniņa un apkārtējās teritorijas turpmāko attīstību.

Komitejas dalībnieki vienojās par to, ka ir nepieciešama kopšanas cirte mežiņa teritorijā pie dzelzceļa sliedēm "Gaisa tilta" rajonā un kalniņa labiekārtošana, vienlaicīgi atrisinot jautājumu par tā izgaismošanu vakara stundās (iespējamos variantus piedāvās Guntis Miglavs, SIA "Valkas Gaisma").

Teritoriju plānots izveidot kā aktīvās atpūtas zonu valcēniešiem, vienlaikus sakārtojot pilsētvidi, kas dotu iespēja baudīt skaistu un sakoptu vidi izbraucot ar sliežu velosipēdiem.

Līdz 31. martam aicinām iesūtīt ieteikumus aktīvās atpūtas zonas izveidošanai, tas ir gan kalniņa, gan visas teritorijas starp Raiņa - Lielās Jaunās ielas - Valdemāra  - Valmieras  - Poruka ielām (kartē teritorija iezīmēta ar robežu violetā krāsā) labiekārtošanai uz e-pastu [email protected].

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Kalns vasarā nevienam nebūs vajadzīgs, jēga cirst kokus?
Lai sākumā visa tā banda apmeklē to rajonu pavasarī, kad zied ievas un putni čivina rokas attālumā. Sēžot uz tilta var klausīties putnus neizejot no pilsētas.
Kā tik kautko izpostīt. Optimista mežā krūmus jau izcirta, un ko sasniedza? Putnu tur nav, jo priežu galotnēs putni nedzīvo.

pirms 13 dienām, 2021.02.17 19:38

Novados