Aicina izgaismot savas mājas logus un pagalmus 2

Lai gada nogalē Valka tērptos svētku rotā, biedrība “Valkas Dāmu klubs” aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un izgaismot savas mājas, logus, balkonus un pagalmus. Atbalsts tiek gaidīts arī no uzņēmējiem un iestādēm, jo tikai kopā var radīt īpašu svētku noskaņu.

Biedrība “Valkas Dāmu klubs” jau daudzus gadus Valkā vēro un vērtē svētku gaismu rotājumus daudzdzīvokļu māju logos un balkonos, privātmājās, uzņēmumos un iestādēs. 

Valkas Dāmu kluba vadītāja Mārīte Magone aicina valcēniešus būt atsaucīgiem un atbalstīt ar ierosinājumiem par skaistākajiem un radošākajiem gaismas objektiem. Konkursa rīkotāji uzklausīs ieteikumus, zvanot uz mobilo tālruni 29198900 (M. Magonei) vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. Par gaismas objektiem var informēt, savus novērojumus ierakstot īpašā žurnālā pie pilsētas kultūras nama dežuranta līdz ceturtdienai, 27. decembrim. 

Konkursa uzvarētāju apbalvošana iecerēta 2019. gada 5. janvārī pulksten 15 pilsētas kultūras nama mazajā zālē kopā ar bērnu literārā konkursa “Doma izgaismo vārdu” laureātiem. Uz šo pasākumu rīkotāji aicinās arī īpaši čaklos un vērīgos gaismas objektu ieteicējus, lai pasniegtu pārsteiguma balvas.

Komentāri 2

no-name

Skumji, ka dažiem vajag apkārties ar spīdīgām mantiņām, lai tik būtu svētku noskaņa...

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 15:36

bezugunsnavdumu

Lūzeri katru gadu gaida Jauno gadu kā debesmannu, apņemās beigt dzert, slaistot, atrast darbu, un gadu no gada, es sen nesvinu, jo nekas nemainīsies, viss būs labi arī bez svētkiem.

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 18:00

Novados