Aicina piedalīties Strenču jauniešu domradē un iesniegt ideju JIL konkursā

Hei, jaunieti! Vai domā, ka Plāņu pagastā vajadzētu ierīkot ielu vingrošanas stieņus? Sapņo, cik forši būtu ierīkot jauniešu satikšanās vietu Jērcēnu pagasta vecajā autobusa pieturā? Vai izmēģināt spēkus jaudīga Sedas vasaras pasākuma organizēšanā pēc trakā vīrusa laika? Piesakies Strenču jauniešu domradei jau nākamnedēļ, 19. aprīlī, kur kopā ar citiem jauniešiem mēģināsim rast iespēju īstenot Tavas idejas!

 Praktiskā informācija – Strenču jauniešu domrade notiks jau 19. aprīļa pirmdienas pēcpusdienā plkst.16:00-18:00 “Zoom” platformā. Lai piedalītos Strenču Jauniešu domradē, jāpiesakās ŠEIT. (reģistrētajiem dalībniekiem saite tiks nosūtīta uz e-pastu pirms domrades sākuma).

Virtuālajā jauniešu ideju darbnīcā – Strenču jauniešu domradē – gaidīsim jauniešus ar idejām, kas tieši pietrūkst vai jāuzlabo jūsu novadā – Jērcēnu vai Plāņu pagastā, Sedas vai Strenču pilsētā. Paskatīties uz savu novadu ar jauniešu acīm, ko nepieciešams šeit pilnveidot!

Lai Strenču domradē radītās idejas nepazustu, aicinām tās iesniegt Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) ideju konkursā un iegūt līdz pat 1000 eiro idejas īstenošanai! Domradē paustās idejas būs prioritāras VNF JIL jauniešu ideju konkursā. Vairāk info par konkursu ŠEIT.

Valmieras novada fonda rīkotās Jauniešu domrades notiks arī citviet topošajā Valmieras novadā – pašreizējā Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadā un Valmieras pilsētā. Jauniešu domrades finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Jauniešu domrades – lai kopīgi plānotu idejas un vēlāk tās īstenotu!

20210416-1356-vnf-jaundomr2021-strenci-m

Novados