Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties darbnīcās par meža nekoksnes produktu vākšanu un saimniekošanu aizsargājamajās teritorijās

Biedrība “Lauku partnerība Ziemeļgauja” aicina interesentus piedalīties darbnīcā “Meža nekoksnes produktu vākšana un saimniekošana aizsargājamajās teritorijās”, taču jārēķinās ar to, ka vietu skaits darbnīcā būs ierobežots.

Darbnīca notiks 19. un 20. septembrī Valkas novada zemnieku saimniecībā “Krastiņi” un zemnieku saimniecībā “Laidavas” Strenču novadā.

Dalībnieki varēs iepazīties ar saimniekošanu aizsargājamajās  teritorijās, iepazīties ar bioloģisko daudzveidību Gaujas ielejas mežos, meža nekoksnes resursu vākšanas iespējām Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta un dabas lieguma “Sedas purvs” teritorijā. Programmā paredzēts arī Vijciema čiekurkaltes apmeklējums.

Dalībai darbnīcā iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, līdz 16. septembrim rakstot uz biedrības “Lauku partnerība Ziemeļgauja” e pastu [email protected].

Pasākums notiks starptautiskā sadarbības projektā “Sēņu ceļš” un dalībniekiem būs bez maksas.

Novados