Aicina pieteikties dvīņu pilsētu kopīgai kafejnīcu dienai

Ir sākusies pieteikšanās kārtējai Valgas un Valkas kafejnīcu dienai. Šovasar tā notiks 11. jūlijā, bet pieteikties iespējams ne vēlāk kā līdz 1. aprīlim.

Valgas un Valkas kopīgā mājas kafejnīcu diena ir viens no vasaras atraktīvākajiem ģimenes pasākumiem. Par to liecina iedzīvotāju atsaucība un pozitīvās atsauksmes, kas parādās pēc tam ierakstos sociālajos tīklos.

Interesenti var pieteikties, sūtot informāciju uz e-pasta adresi [email protected]. Pieteikumā jānorāda kafejnīcas nosaukums un adrese, pārstāvja vārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese, nedaudz informācijas par to, kas kafejnīcā tiks piedāvāts un kāda būs tās tematika (piemēram, 80. gadi), nacionālie ēdieni, veģetārie ēdieni, interesantas ārzemj garšas. Vai apmeklētājiem būs pieejams īpašs bērnu stūrītis, muzicēs grupa vai atsevišķi solisti, kā arī orientējošs sēdvietu skaits, kas sniedz priekšstatu par kafejnīcas apmēru.

Kafejnīcu uz vienu dienu var veidot privātmājas iedzīvotāji, kaimiņi vai arī aktīvi un radoši kolēģi no iestādēm un uzņēmumiem.

Iepriekšējos gados šajā pasākumā piedalījās un igauņu komplimentus par piedāvātajām radošajām aktivitātēm izpelnījās Valkas novada bērnu un jauniešu centrs “Mice”. Pirmajos gados piedalījās arī bistro “Rozmarīns”. Valgā ir lielāka aktivitāte, un katru gadu apmeklētājiem ir pieejamas padsmit mājas kafejnīcas. Lai atrastu kafejnīcas, apmeklētājiem tiek izdalītas kartes. Katru gadu kafejnīcu apmeklētāji vērtē kafejnīcu ēdienkarti, interjeru un atmosfēru. Pēc tā pasākuma rīkotāji apbalvo uzvarētājus.

Novados