Aicina pieteikties Valgas un Valkas mājas kafejnīcu dienai

Ir jau sākusies pieteikšanās kārtējai Valgas un Valkas mājas kafejnīcu dienai. Šovasar tā notiks 13. jūlijā.

Rīkotāji aicina šim Igaunijā iecienītam pasākumam pieteikties arī valcēniešus. To var izdarīt līdz 1. maijam, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Kafejnīcas komandas sastāvu var veidot privātmājā darbojošās mājas kafejnīcas darbinieku un draugu vai dzīvokļu kooperatīvu, rindu dzīvojamās mājas cilvēku grupa – “ģimene” vai aktīvi kolēģi no uzņēmumiem un iestādēm. Rīkotāji rosina veidot komandu ar radošu ideju. Sūtot pieteikuma vēstuli, ir jāiekļauj šāda informācija: kafejnīcas nosaukums un atrašanās vietas adrese, kafejnīcas pārstāvja vārds un uzvārds, kontakttelefons un e-pasta adrese, kā arī nedaudz informācijas par to, kas kafejnīcā tiks piedāvāts, kāda būs tematika, piemēram, 80. gadu stilā, vai būs nacionālie ēdieni, veģetārā virtuve vai interesantas Austrumu virtuves garšas. Šīs aktivitātes dalībniekiem ir iespēja radoši izpausties, piedāvājot savu īpašo ēdienkarti. Gadījumā, ja mājas kafejnīcā bez ēdiena piedāvājuma būs vēl arī citas aktivitātes, tad īsumā ir jānorāda arī par tām, piemēram, par bērnu rotaļstūrīti, radošām darbnīcām, galda spēlēm, mūziķu klātbūtni. Pieteikumā jānorāda arī kafejnīcā plānoto sēdvietu skaits, kas sniegs priekšstatu par kafejnīcas lielumu. 

Pasākumu atbalsta Valgas pagasta pašvaldība un lielveikals “Selver”. Rīkotāji sola pārsteiguma balvas gan pasākuma dalībniekiem, gan arī apmeklētājiem.

Novados