Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Valgas – Valkas kafejnīcu dienai

Šogad Valgas – Valkas kafejnīcu diena norisināsies  11. jūlijā.

Kā jau no nosaukuma var saprast, arī šogad ir iespējams interesentiem piedalīties no robežas abām pusēm. Nekādi ierobežojumi netiek piemēroti arī kafejnīcu būtībai / tēmai.

Kafejnīcas komandas sastāvu var veidot privātmājā darbojošās mājas kafejnīcas darbinieku un draugu vai dzīvokļu kooperatīvu / rindu dzīvojamās mājas cilvēku grupa – “ģimene”, vai aktīvi kolēģi no uzņēmumiem un iestādēm. Kamēr ir kaislība pret ēst gatavošanu un interese pret aizraujošajiem izaicinājumiem, ir laiks pārveidot savu un Valgas - Valkas vasaru par neaizmirstamu!

Veidojiet komandu ar jauku ideju un atsūtiet vēstuli ar sekojošiem datiem:

  • kafejnīcas nosaukums,
  • kafejnīcas adrese,
  • kafejnīcas pārstāvja vārds, kontakttelefons un e-pasta adrese,
  • nedaudz informācijas par to, kas kafejnīcā tiks piedāvāts, vai kāda ir tematika (kaut kāds laika posms (piemēram, 80 gadi), nacionālie ēdieni, veģetārie ēdieni, interesantas ārzemes garšas utt.),
  • ja kafejnīcai būs arī kaut kāda papildvērtība, tad īsumā arī par to, piemēram, bērnu stūrītis, radošās darbnīcas, muzikanti, grupas, spēles utt. Protams, laika gaitā, informāciju var arī papildināt.
  • Orientējošs sēdvietu skaits, kas dod priekšstatu par kafejnīcas lielumu.

Visu šo informāciju, lūdzam, atsūtīt ne vēlāk kā līdz 01.04.2020.uz e-pasta adresi [email protected]

20200208-1413-maza-afisha-kohvik.jpg

Novados