Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Ziemassvētku tirdziņam "Dabas bode" Kārķos

Sestdien, 14. decembrī, no saules lēkta līdz saulei zenītā – no pulksten 8.54 līdz 12 – Kārķu tautas namā jau septīto reizi notiks Ziemassvētku tirdziņš “Dabas bode”.

Viena no pasākuma rīkotājām Sandra Pilskalne aicina laikus pieteikties tirgotājus, zvanot uz mobilo tālruni 26068289. Kārķēnieši gaidīs ne tikai sava pagasta, bet arī Valkas novada, kā arī kaimiņu novada zemniekus, mājražotājus, amatniekus un visus, kuriem ir ko piedāvāt svētku galdam un priekam. Pulksten 9.30 darbu uzsāks “Mazo lēdiju skolas” buduārs valcēnietes Džeinas Orskas vadībā un mākslas studentes  Marijas Rozes portretu darbnīca. Darbosies arī citas darbnīcas. 

Pirmo reizi Kārķos eksperimentālās saimniecības īpašnieki Anna Linerte un Gvido Sīka piedāvās nobaudīt uz ugunskura ceptas pankūkas. Pulksten 11.30 notiks laimīgo pircēju izloze. Ap pulksten 12 visi būs aicināti doties uz zvēru kafejnīcu Lustiņdruvā, kur kopā varēs izrotāt svētku egli un aiznest cienastu meža zvēriem. Lai eglei sarūpētu rotas un zvēriem cienastu, tautas nama pagalmā būs novietota lāde, kurā apmeklētāji aicināti  ielikt līdzi paņemtus burkānus, bietes, riekstus, sēkliņas vai kādu citu kārumu meža iemītniekiem.
Tirdziņā svētku sajūtu radīs Kārķu tautas nama kapela “Senās skaņās”.

Novados