Aicina radīt Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā

Arī šoziem Smiltenes novada dome aicina ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu un iestādi piedalīties akcijā “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā”.

“Aicinām novada iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi iesaistīties ikgadējā akcijā “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” un kopīgi uzburt svētku noskaņu gan pilsētā, gan visā novadā, izrotājot ēkas, pagalmus, dārzus, skatlogus, padarot svētku gaidīšanas laiku gaišāku,” uzburt Ziemassvētkus aicina Smiltenes novada domes Saimnieciskās darbības nodaļas Teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Agija Kukaine.

Izvērtējamos svētku noformējumus akcijai var pieteikt līdz 18. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu pašvaldības mājaslapā smiltene.lv vai sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi [email protected]. Pieteikumu klātienē iespējams aizpildīt Smiltenes novada Klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 3. 

Akcijas vērtēšanas darba grupai ir tiesības vērtēt arī akcijai nepieteiktos objektus, ja to noformējums rada īpašu Ziemassvētku noskaņu un uzlabo Smiltenes novada tēla vizuālo kvalitāti. Tradicionāli par akcijā izvirzītiem objektiem balsošana notiks pašvaldības facebook.com lapā. Balsošana būs laika posmā no 30. decembra līdz 5. janvārim. A. Kukaine stāsta, ka būtiskākie kritēriji, pēc kuriem vadīties, izvērtējot objektus, ir šādi: pirmais iespaids; noformējuma atbilstība Ziemassvētku specifikai un noskaņai; noformējuma idejas oriģinalitāte, kvalitāte un kompozīcija; noformējuma materiālu pielietojums un krāsu risinājums; noformējuma saderība ar ēkas arhitektūru un apkārtējo vidi; noformējumā izmantotie latviskie elementi.

Labākie noformējumu autori tiks noteikti, summējot sabiedrības balsojuma rezultātus (70 procenti) un Smiltenes novada domes apstiprinātās darba grupas rezultātus (30 procenti).

Uzvarētāji un labāko noformējumu autori tiks pasludināti pēc akcijas rezultātu apkopošanas un godināti 2020. gada janvārī personīgi. Labāk noformēto namu autori saņems Smiltenes novada domes īpaši šai akcijai veidotu gaismas dekoru un atzinības rakstu. Papildu informāciju par akcijas norisi var saņemt, zvanot uz 64707868 vai 64707588.

Novados