Aicina reģistrēties Jāņa Cimzes Rudens Valkas lasījumiem

Valkā. Novada domes Izglītības un kultūras daļas vadītājs Aivars Ikšelis informē, ka nākammēnes 22. augustā pulksten 10 pilsētas kultūras namā notiks jau par tradīciju kļuvušie Jāņa Cimzes Rudens Valkas lasījumi. Šī gada tēma – “Radošuma resurss izglītības dienaskārtībā”. A. Ikšelis uz šo izglītojošo pasākumu aicina ne tikai novada vispārējās un pirmsskolas izglītības pedagogus, bet arī citus interesentus. Reģistrēties pasākumam var pašvaldības mājaslapā www.valka.lv. Rudens lasījumos lekcijas lasīs vairāki lektori – 13. Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sekretāre Evija Papule, lekcijas tēma “Svarīgi par izglītību Latvijā”; tēmu “Skola un pilsētvide” apskatīs sociālantropologs, pasniedzējs Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē Viesturs Celmiņš; savukārt Ingas Dreimanes sarunu tēma būs par 21. gadsimta bērnu audzināšanas izaicinājumiem. 

Rudens lasījumus ap pulksten 14.30 kuplinās vīru vokālais ansamblis “Daile” ar programmu “Dziesmas, kuras neviens vairs nedzied”. “Daile” ir deviņu mūzikas skartu kungu – Edgara Lindes un Mārča Kārkliņa (1. tenors), Ginta Kronberga un Eižena Leimaņa (2. tenors), Zigfrīda Muktupāvela un Ivara Cinkusa (baritons), Anda Kielbicka un Riharda Rudzīša (bass), kā arī koncertmeistara Raimonda Petrauska – jauns izaicinājums mūzikā.   

Biļetes pirms koncerta varēs iegādāties kultūras nama kasē. J. Cimzes Rudens Valkas lasījumu dalībniekiem koncerts – bez maksas.

Novados