Aicina uz Zāģezera sakopšanas talku

Lai kopīgiem svētkiem labiekārtotu valcēniešu un valdzēniešu iemīļoto atpūtas vietu Zāģezera pludmali, valcēniete un pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas dārzniece Alita Plūksna aicina uz pirmo Līgo svētku talku.

Tā iecerēta sestdien, 20. jūnijā, pulksten 10. A. Plūksna aicina atbalstītājus pieteikties viņas kontā sociālajos tīklos www.facebook.com vai arī personīgi. Viņas ideju jau esot atbalstījuši daži puiši, kuri izteikuši vēlmi ezera krastā uzmūrēt pievilcīgas ugunskuru vietas. Vēl viens no darbiem, kas prasa palīdzīgas rokas, ir ūdenszāļu izplēšana vietās, kur netiek klāt ar traktortehniku. Talkas rīkotāja sola talciniekus nodrošināt ar darba instrumentiem – lāpstām un grābekļiem, bet būtu vēlams ņemt līdzi arī savējos. Noderēs. 

“Kopā izveidosim pievilcīgu atpūtas vietu. Pēc talkas uzcepsim gaļu, baudīsim darba augļus un padomāsim, ko vēl varētu kopīgiem spēkiem uzmeistarot,” rosina A. Plūksna.

“Ziemeļlatvija” aicina atbalstīt šo iniciatīvu, jo, ja valcēnieši paši gribēs no sirds pastrādāt, tad pludmale būs vēl sakoptāka. Turklāt šī nav pirmā reize, kad kāds pēc paša personīgās iniciatīvas sniedz sabiedrībai kādu labumu. Proti, aizvadītajā vasarā jauni puiši Zāģezerā ielaida plostu, to ļaujot izmantot ikvienam atpūtniekam.

Novados