Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinām Smiltenes novada uzņēmējus izteikt viedokli par novada tēla attīstību

Smiltenes novada dome  sadarbībā ar biedrību “Abulas lauku partnerība” ELFLA projekta “Place branding for rural development” ietvaros strādā pie Smiltenes novada zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģijas un vizuālās identitātes izstrādes. 

Zīmola izstrādes procesā ļoti nozīmīgs ir uzņēmēju viedoklis, tāpēc SIA “Triple Bounce”, kuri strādā pie stratēģijas izstrādes, ir sagatavojoši aptauju novada uzņēmējiem, lai iegūtu gan uzņēmēju novērtējumu par uzņēmējdarbības vides aspektiem, gan redzējumu novada tēla attīstībai.

Novērtēsim, ja līdz 22.februārim sniegsiet savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu ŠEIT.   Aptauja ir anonīma, tās aizpildīšana aizņems 8-10 minūtes.

Paldies jau iepriekš par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanā!

Novados