Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

airBaltic sveic Smilteni kā vienu no Latvijas mīlētākajām pilsētām

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) 2019. gada 16. aprīlī apmeklēja Smilteni, lai apsveiktu tās iedzīvotājus un novada domes priekšsēdētāju Gintu Kukaini ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā. Jau kopš 2018. gada novembra viena no airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnām nosaukta Smiltenes vārdā.

Par godu Latvijas simtgadei airBaltic vēlas veicināt Latvijas atpazīstamību starptautiskā līmenī, tādēļ pēc balsojuma nosaukusi 14 savas Airbus A220-300 lidmašīnas mīlētāko Latvijas pilsētu vārdos. Kopumā tika saņemtas 98 000 balsis. Ar 9 183 balsīm Cēsis ierindojās pirmajā vietā, bet Smiltene ar 4 338 balsīm ieņēma piekto vietu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Kā Latvijas vadošais eksporta zīmols mēs veicam ieguldījumu, lai veicinātu Latvijas un šo 14 pilsētu atpazīstamību pasaulē, ļaujot miljoniem pasažieru uzzināt par šīm pilsētām un to atrašanās vietām Latvijā. Tagad mēs apmeklējam skaistās pilsētas, kas iekļuvušas top 14 sarakstā, lai katru no tām individuāli apsveiktu." 

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis uzsver: “Esam patiesi gandarīti, ka viena no 14 jaunajām airBaltic lidmašīnām ir nosaukta Smiltenes vārdā, tādējādi dodot iespēju Smiltenes vārdam izskanēt plašajā pasaulē. Esam ļoti pateicīgi ikvienam balsotājam, kuri izrādīja savu mīlestību un piederību Smiltenei, jo pateicoties jums mēs varam sevi saukt par vienu no mīlētākajā pilsētām Latvijā.”  


Novados