Aktīvi piesakās 17. Lielajam labdarības robežtirgum

12.martā pulksten 9 Valkas novada Tūrisma informācijas birojs deva startu tirgotāju reģistrācijai 17. Lielajam labdarības robežtirgum. Tas notiks 11. un 12. maijā dvīņupilsētās Valkā un Valgā.

Tūrisma informācijas biroja (TIB) vadītāja pienākumu izpildītāja Diāna Aņina informē, ka tirgotāji var pieteikties gan elektroniski, gan arī personīgi birojā Rīgas ielā 22. Pirmās pieteikšanās dienas priekšpusdienā TIB elektroniski saņēmis jau 64 tirgotāju pieteikumus un 18 tirgotāji birojā pieteicās uz vietas. D. Aņina atzīst, ka interese ir liela, un atgādina, ka iepriekšējos gados robežtirgū savu preci piedāvāja aptuveni 400 tirgotāju. Pasākuma rīkotāji aicina tirgotājus pieteikties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. 

Šogad galvenā tirgus skatuve ar kultūras programmu, grilēšanas konkursa dalībnieki, kā arī daļa tirgotāju atradīsies jaunajā Valgas pilsētas laukumā, bet pārējo tirgotāju izvietojums, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nebūs būtiski mainījies. Tirgošanās notiks abās robežas pusēs Rīgas un Raja ielā.  Elektroniskā pieteikšanās anketa un tirgus nolikums meklējams novada domes mājaslapā www.valka.lv. Tirgotājiem par tirgošanās vietām ir jāmaksā nomas maksa. Informācija par to ir iegūstama tirgus nolikumā. Pasākuma rīkotāji diskusijās nolēmuši, ka visu par tirdzniecības vietām iekasēto naudu izlietos Valkas un Valgas pilsētu izdaiļošanai.

Lai robežtirgus organizēšana neciestu un pasākums izdotos, pašvaldība uz laiku darbā TIB pieņēmusi tūrisma speciālisti – biroja vadītājas vietnieci Signi Lorenci. Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka S. Lorence savā amatā strādās tikmēr, kamēr D. Aņina veiks biroja vadītājas pienākumus. Plānots, ka aprīlī pašvaldība izsludinās konkursu uz TIB vadītāja vietu.
“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka līdzšinējo TIB vadītāju Tiju Mirkšu pašvaldība no amata atbrīvoja pārbaudes laikā.

Novados