Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apskatāma zviedru bērnu literatūras izstāde “Kur bērnam augt”

No 5. decembra līdz 28. decembrim Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā skatāma ceļojošā izstāde "Kur bērnam augt" – par bērnu literatūru Zviedrijā. Izstādē atklāta bērnu grāmatu varoņu daudzveidība – te sastapsiet visdažādākā vecuma bērnus, citus grāmatu tēlus un situācijas, kas aktualizē katram no mums svarīgāko. 

Ar izstādes starpniecību Zviedru institūts sadarbībā ar Zviedrijas Bērnu literatūras institūtu un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centru vēlas iedvesmot sabiedrību uz plašāku dialogu par bērnu literatūras nozīmi un veicināt grāmatu starptautisko apriti. Rakstnieki, dzejnieki, ilustrētāji, tulkotāji, izdevniecību darbinieki, mācībspēki, bibliotekāri, pētnieki un lasītāji – katram ir būtiska loma šajā kopējā darbā.

“Laba literatūra dod bērnam vietu pasaulē un pasaulei – vietu bērnā,” ir teikusi Astrīda Lindgrēna.

Apmeklētājiem pieejams arī informatīvs izdevums, kas iepazīstinās ar autoriem un ilustratoriem, kuru darbi ir iekļauti ekspozīcijā, kā arī sniegs ieskatu Zviedrijas Bērnu literatūras institūta darbībā, Astrīdas Lindgrēnas piemiņas balvas norisēs un aktuālo kontaktinformāciju par grāmatu apgādiem Zviedrijā.

20181205-1437-afisa-kur-bernam-augt-maza

Novados