Ar Covid-19 saslimis Vidzemes rajona tiesas darbinieks Valkā 1

Tiesu administrācijas pārstāve Ināra Makārova aģentūrai LETA apliecinājusi, ka Valkas tiesā vienam darbiniekam konstatēta saslimšana ar vīrusu Covid-19. Visiem tiesas darbiniekiem jāatrodas obligātajā pašizolācijā 14 dienas un jānovēro savs veselības stāvoklis. 

Ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 ir saslimis kāds darbinieks Vidzemes rajona tiesā Valkā, tādēļ, lai nodrošinātu tiesas darbinieku pašizolāciju un tiesas apmeklētāju drošību, no 2.aprīļa līdz 16.aprīlim tiesa strādās attālināti.

Tiesa darbu turpinās attālināti. Dokumentu iesniegšana tiks nodrošināta elektroniski e-pastā "[email protected]", pastkastītē pie tiesas ārdurvīm, kā arī vēršoties tuvākajā tiesā Valmierā, Garā ielā 5. 

Neskaidrību gadījumā iespējams zvanīt 64722432 vai 6422228.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Tikai tiesas darbiniekiem? Viņi tur aŗi dzivoja tiesas ēkā, un turpinās? Par personām kuras satikās ar plaukstām veikalu rokturos, nospļauties. Par personām, kuras satiksies nākotnē arī? Ne viņus pārbaudīs par velti, ne rūpēsies, ne pašvaldība nopirks un katram izdalīs nitrila cimdu pakas. Naudas nav un Valsts nedos. Tā pusei Valkas ir iespēja saslimt. Un saslimuša vārdu protams arī nekad neviens neuzzinās. Jādzīvo bailēs. Lai arī varbūt ir vietas, kuras persona neapmeklēja.

Nu labi man ir i cimdi i pilnas sejas nosegšanas maska. Es zināju, ka Latvija izgāzīsies šajā nelaimē. Veikalā bez, vairs nevarēs radīties. Bet citiem nav.

pirms gada, 2020.04.01 22:13

Novados