Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar siltu tēju un piparkūkām iedegs Ziemassvētku eglīti Bilskā

Līdz ar Smiltenes novada izveidošanu, pirms desmit gadiem Bilskas pagasta pārvalde aizsāka jaunu tradīciju – nedēļu pēc pilsētas galvenās egles iedegšanas pasākuma iedegt Ziemassvētku eglīti Bilskā.

Bilskas centrā jau vairāk nekā desmit gadus aug egle, kas vietējos iedzīvotājus īpaši priecē ziemas periodā. Bilskas pagasta pārvalde egles rotāšanu pārvērtusi notikumā, ko gaida mazi un lieli. Visi pagasta iedzīvotāji ir aicināti sestdien, 7. decembrī, pulksten 18 Bilskas centrā uz egles iedegšanu, kas notiks kopā ar apvienību “Mirdzošais prieks” un galvenajiem palīgiem Kaķīti un Zaķīti. “Tā apliecinām savu piederību Smiltenes novadam. Lai lustīgāk un siltāk, kopā dziedam un sanākušos cienājam ar siltu tēju un piparkūkām,” stāsta Bilskas pagasta pārvaldes vadītāja Linda Karlsone. 

Lai lustīgāk, ieeja pasākumā ir priecīgs smaids.

20191206-1016-146057-5de0d57fdc767.jpg

Novados