AS "Smiltenes piens" par godu pilsētas simtgadei rada īpašu sieru

AS “Smiltenes piens” mājvietai, Smiltenes pilsētai, šogad aprit simts gadi. Par godu Smiltenes apaļajai jubilejai uzņēmums radījis īpašu produktu – “Smiltenes siers”. Gatavošanos jubilejai “Smiltenes piens” sāka laicīgi, jo siers tiek nogatavināts sešus mēnešus. Nogatavināšanās laikā tas iegūst maigu, krēmīgu un nedaudz saldu garša.

“Pie jaunās siera šķirnes “Smiltenes piena” siera meistari rūpīgi ir strādājuši pusotru gadu, un ko-lektīvi nolēmām, ka jauno siera šķirni veltīsim Smiltenei simts gadu jubilejā. Siera etiķetes di-zains ir tapis, iedvesmojoties no Smiltenes simtgades svētku logo konkursa, kur piedalījās novad-niece Ginta Špate, kura arī ir etiķetes dizaina autore,” stāsta “Smiltenes piena” valdes priekšsēdē-tāja Ilze Bogdanova.

Pagaidām jubilejas īpašo sieru var iegādāties tikai Smiltenē, veikalā “Piena bode”. Šajā gadā vie-tējais uzņēmums lepojas vēl ar citiem jauniem produktiem – kefīru ar smiltsērkšķiem; kefīru ar melnajām plūmēm-klijām; Smiltenes MINI biezpiena tortēm ar dažādām garšām. 

Jāpiebilst, ka, atsaucoties Bērnu slimnīcas fonda aicinājumam, AS “Smiltenes piens” palīdz slim-nīcā esošos bērnus nodrošināt ar pilnvērtīgu, gardu un veselīgu maltīti. Tas nozīmē, ka, iegādājo-ties uzņēmuma produkciju, ikviens atbalsta Bērnu slimnīcas mazos pacientus.

Novados