Atbalsti “Ziemeļlatvijas” projektu, iegūsti jaunu saturu!

Laikraksts “Ziemeļlatvija”, kas savus lasītājus līdz šim regulāri iepriecinājis ar publikācijas par Smiltenes, Valkas un Strenču novadu skaistākajiem dabas un kultūrvēsturiskajiem objektiem, pieteicies kultūras konkursam “Informācijai pa pēdām – iepazīsti kultūrvidi”.

“Ziemeļlatvija” vēlas arī turpmāk savu lasītāju informēt par kultūras un dabas mantojumu, kur veiksmīgi sintezē daba, kultūra un cilvēks, aicinot doties publikācijai pa pēdām. Iepazīstinās ar tuvākās apkārtnes vietām, par kurām ir maz informācijas, sniedzot arī intriģējošu stāstu par jau zināmiem objektiem.

Mēs vedīsim virtuālā ceļojumā uz jauniegūtajām teritorijām – Smiltenes novadam pievienoto  Api un Raunu, Dižgaru taka aizvedīs pie Kornēlijas Apškrūmas, Ojāra Vācieša, Jāzepa Vītola, Elīnas Zālītes, ieskatīsimies Raunas vēsturiskajā mantojumā, meklēsim Valkā Cimzes pēdas, uzzināsim, kas īsti ir Putras kalns, ar novadpētnieces Ilvijas Ķimses acīm ielūkosimies Jaunjērcēnmuižas dzīvē toreiz un tagad, ievedīsim lasītājus Barona Bundula pasaulē un skaidrosim, kāda viņam ir saistība ar Mēru muižu. Lūkosim labo praksi, kā kultūrvēsturiskos objektus izmanto kultūras darbinieki.

Lai varētu izstāstīt šos izzinošos un interesantos stāstus, “Ziemeļlatvijai” nepieciešams jūsu atbalsts.

Lai nobalsotu, jādodas uz Vidzemes Plānošanas reģiona mājas lapu un jānobalso par “Ziemeļlatijas” projektu. Lai balsojums tiktu ieskaitīts, sava balss jāatdod vēl par diviem projektiem pēc jūsu izvēles.

Novados