Atgriežas vasaras teātris “PANDA”

Pēc gada pārtraukuma Smiltenē atkal notiks vasaras teātris “PANDA” bērniem un jauniešiem vecumā no desmit līdz 14 gadiem, ko Smiltenes pilsētas Kultūras centrā vadīs Zinaida Bērza.

“Nodarbības notiks no 10. līdz 20. jūlijam. Vasaras teātra “PANDA” dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves runu, kustību un aktiermākslu. Kopīgi tiks iestudēta izrāde Smiltenes novada desmitgades svinību dienai pilsētā “Vieta, kur mīlēt”. Šogad dalība vasaras teātrī būs bez maksas, vien jāņem līdzi savas pusdienas,” atklāj vasaras teātra vadītāja Z. Bērza.

Z. Bērza aicina interesentus nekavēties ar pieteikšanos, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties var, zvanot uz 29227562.
“PANDA” Smiltenē notiek jau vairāk nekā desmit gadu. Tās pirmie dalībnieki jau ir kļuvuši par pieaugušajiem. “Bieži vien bērnu vecāki man vaicā, ko es ar viņiem daru, ka viņi grib atgriezties. Šīs desmit dienas pavisam noteikti ir neparastas un neikdienišķas, kurās apgūstam tik daudz, cik iknedēļu nodarbībās paveiktu pusgada garumā. Dienas ir intensīvi piepildītas. Lielākais veikums tradicionāli ir izrādes iestudēšana,” stāsta Z. Bērza.

Novados