Atgriežoties no Igaunijas vairs nav jāievēro pašizolācija 1

Palielinoties saslimstības rādītājiem ar Covid–19, pieaudzis arī 14 dienu kumulatīvais rādītājs. Šobrīd Latvijā tas ir 82,7 uz 100 000 iedzīvotājiem.

Līdz šim, atgriežoties Latvijā no valstīm, kur rādītājs bija virs 61,9, bija jāievēro pašizolācija. Pieaugot inficēšanās riskiem Latvijā, pārskatīta robežšķirne attiecībā uz citām valstīm, turpmāk tā palielināta līdz 82,7 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem. Tādējādi atgriežoties no valstīm – Grieķijas, Somijas, Igaunijas, Norvēģijas, kur saslimstības rādītāji ir zemāki nekā Latvijai, pašizolācija nav jāievēro.

Savukārt ikvienam, kas ierodas Latvijā no valsts, kur saslimstības riska novērtējums ir augstāks par 82,7, ir jāievēro pašizolācija. 

Ar jaunākiem valstu saslimstības rādītājiem varat iepazīties šeit: https://www.spkc.gov.lv/lv/valstis 

! Lai ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku, SPKC aicina izmantot lietotni “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

SPKC ticēt - sevi necienīt. Notiekumus pārraksta katru dienu no jauna. Te masku vajag, te var planāku, te var atkal kautko. Klaunu centrs muļķiem, kuri tic ikvienam un baidās no visa, nezinot likumus.
Dr;iz SKPC pateiks ka no kovida palīdz pārvietošanas rāpus, un es ticu atradīsies idioti, kuri to īstenos.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.24 10:50

Novados