Atjauno reisu uz Lugažu staciju 1

Problēma, uz ko nesen norādīja “Ziemeļlatvija”, ir atrisināta. Beidzot vilciena Rīga–Valga vakara reisa pasažieri varēs ērti nokļūt Valkā no Lugažu dzelzceļa stacijas.

Sākot no 5. augusta, katru dienu atjaunots līdz šim tikai piektdienās izpildītais reiss Valkas autoosta–Lugažu stacija–Valkas autoosta, kas Valkas autoostā tiek uzsākts pulksten 20.15,  informē Lilita Pelčere, valsts SIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste.

Uzņēmums “Autotransporta direkcija” atgādina, ka šis reiss pārējās dienās, izņemot piektdienas, tika atcelts, jo saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī samazinājās pasažieru skaits.

“Ziemeļlatvija” 24. jūlija numurā rakstīja par vairāku valcēniešu celto trauksmi par maldinošu informāciju saistībā ar šā Valkas pilsētas autobusa reisa neizpildi. Proti, vilciena pasažieri, kuri izmanto vilcienu Rīga–Valga, kas Lugažu stacijā pienāk pulksten 20.43, velti pieturā gaida autobusu, kam jābūt pulksten 20.50, jo tas nepienāk, bet pieturā esošajā informatīvajā plāksnītē norādīts, ka autobusam šajā laikā ir jābūt. Tas radīja problēmas daudziem iedzīvotājiem, kā nokļūt Valkā, it īpaši tiem, kuriem nav radinieku vai draugu, kas varētu atbraukt pretī ar automašīnu, un tad vienīgais risinājums bija vairākus kilometrus iet kājām.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Dēļ ekonomistiem, kam nav naudas aizbruakt līdz Valgai un atnākt kājām, pa asfaltēto ceļu. Nenoķera koronu vilcienā, grib noķert autobusā un vēl pakratīties uz grants ceļa.
Laikā kad ss pa pilnam šrotu pa 300-500 eur ar svaigo skati. Nekad man neizprast šos ekonomistus.

pirms 8 mēnešiem, 2020.08.10 18:50

Novados