Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Attālums nav šķērslis, lai apgūtu deju. Sākusies vasaras pieteikšanās Smiltenes novada mūsdienu deju studijā "Kristāls"

Kristiānas Vincjunas vadītā mūsdienu deju studija “Kristāls” Smiltenes novadā paziņojusi par to, ka ir sākusies vasaras pieteikšanās deju nodarbībām, kas plānotas gan interaktīvā veidā, gan klātienē, darbojoties ārpus telpām svaiga gaisā.

“Pie mums jau darbojas dejot gribētāji no Smiltenes, Vecpiebalgas, Valmieras, Ogres un Gaujienas. Tādēļ mēs ticam, ka attālums nav šķērslis, lai būtu viens no mums. Ņemot vērā visus valstī noteiktos ierobežojumus, precīzu plānu ir grūti prognozēt. Taču esam iecerējuši, ka, tiklīdz būs ļauts, vasarā nodarbības notiks divas līdz trīs reizes nedēļā. Atbalstīsim sporta un kultūras pasākumus, cik vien tas būs iespējams,” stāsta deju studijas “Kristāls” vadītāja.

K. Vincjuna aicina apgūt deju tendences, sola konkursus dalībniekiem un meistarklases. Tāpat ir iecerēts veidot īpašu deju uzvedumu ar nosaukumu “Cilvēks – Human”. “Esi daļa no kā jauna, esi aktīvs kopā ar mums!” uzmundrina K. Vincjuna. Papildu informāciju var iegūt, zvanot K. Vincjunai uz 26290501.

Novados