Bailes, neticība un jautājumi bez atbildēm 3

Tā ar dažiem atslēgas vārdiem var apkopot to cilvēku viedokļus, kuri sestdien bija sanākuši, lai piketētu pret piespiedu vakcinēšanos.

Uz sankcionēto piketu pret piespiedu vakcināciju jaunajā Valkas/Valgas centrā ar plakātiem rokās stāvēja ap 30 cilvēkiem. Daži cilvēki bija apsēdušies uz soliņiem, bet lielu vietējo uzmanību akcija neizpelnījās. Nenotika arī nekādas viedokļu divkaujas, acīmredzot neviens neuzskatīja par vajadzību nākt un pārliecināt piketa dalībniekus, cik nozīmīga ir vakcinācija visai sabiedrībai.

Kā piketa organizatore un vadītāja Valkas novada domē pieteikumu iesniedza valcēniete Iveta Antona, bet kā pasākuma vadītājas palīgi norādīti Inga Boša un Agita Russka.

Par piketa dalībnieku pausto lasiet otrdienas laikrakstā "Ziemeļlatvija". 

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Jefiņu bars. Nu nevakcinējies, ja negribi, lielā zaudēšana. Kafeinīcā nepasēdēt un kino neaizet. Viss ko dod vakcinācija. Itkā mājās nevar pagatavot gārdāk un internetā filmas beidzās.
Ceļošanai pavisam ērti. Kajām šķerso robežu, paņem vietējā nomā auto un brauc kur vēlies, kam tu esi vajadžigs uz vietējiem numuriem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.08.15 00:18

bezugunsnavdumu

Ja kādam sāp, ka viņu sauc nevakcinētais, tad ir jāvakcinējās, jo notiek domāšanas dališanās. Cilvēks negrib, bet viņam par to ir kauns. Tātad ir jāvakcinējas. Normāls lepojas ar šo faktu, ka nav auns.

pirms 2 mēnešiem, 2021.08.15 00:21

bezugunsnavdumu

Bet ja esi pārdevējs vai cits saibedrības darbonis - lūdzu vakcinējies vai pamet darbu, es negribu veikalā nopirkt preces kuras čamdija slimais. Jēga no maskas un cimdiem , apmeklējot, ja pakas virsmā vīruss?

pirms 2 mēnešiem, 2021.08.15 00:22

Novados