Blomē sāksies kristību un iesvētību kurss

15. oktobrī, pulksten 18.30 Blomes tautas namā sāksies kārtējais kristību un iesvētību kurss pieaugušajiem, informē mācītājs Zigmārs Ziemanis.

Kursu organizē “LELBĀL Latvijā Blomes misija”. LELBĀL Latvijā ir Latvijas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca ārpus Latvijas, kura tagad darbojas un kalpo arī cilvēkiem Latvijā, skaidro mācītājs.

“Šajā kursā būs tikai astoņas lekcijas, kas notiks reizi nedēļā. Aizņemtākiem cilvēkiem ir iespējama daļēja neklātienes mācīšanās. Tas nozīmē to, ka lekciju ierakstus varēs noklausīties mājās, bet būs jāapmeklē dievkalpojumi. Kursam droši drīkst pieteikties ne tikai jaunās ģimenes, bet arī vecāka gadagājuma cilvēki, kuriem padomju laikā nebija iespējas apmeklēt baznīcu. Vecāka gadagājuma cilvēkiem piedāvājam pavisam vienkāršotu kursa variantu,” skaidro Z. Ziemanis.

Pieteikties kristību un iesvētību kursam var, zvanot mācītājam Zigmāram Ziemanim (tālrunis 28446787) vai arī rakstot e-pastu: [email protected]

Ja kāds interesents netiek uz pirmo nodarbību, var nākt uz otro, tikai noteikti ir iepriekš jāpiesakās mācītājam.

Z. Ziemanis aicina ikvienu pilngadību sasniegušo pieteikties  jaunajam kristību un iesvētību kursam, lai mācītos pareizi līdzsvarot savu laicīgo un garīgo dzīvi, saprast to, kas mēs esam, no kurienes nākam un kāds ir mūsu dzīves galamērķis jeb dzīves jēga un kāda vieta tajā visā ir Dievam.

Novados