Būs Jāņa Cimzes rudens lasījumi

Valkas novadā pirms mācību gada sākuma izveidojusies uzteicama tradīcija – pedagogiem un citiem interesentiem rīkot Jāņa Cimzes rudens lasījumus.

Novada pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa aicina trešdien, 25. augustā, pedagogus un citus interesentus uz skolotāju skolotāja Jāņa Cimzes Valkas rudens lasījumiem “Domāt, runāt, sadzirdēt”. Novada pašvaldības izglītības speciāliste Ramona Lapiņa informē, ka šoruden izglītojošā pasākumā ar lekcijām piedalīsies Jauniešu akadēmijas “Pacelt Pasauli” dibinātāja un vadītāja Dace Briede-Zālīte ar tēmu “Pozitīvā domāšana mērķu sasniegšanā” un Latvijas Kultūras akadēmijas docente Zane Daudziņa ar tēmu “Kā runāt, lai sadzirdētu”.

Pirms izglītojošajām lekcijām pulksten 10 notiks Valkas novada Jāņa Cimzes balvas pasniegšana. Pēc tam pasākuma apmeklētājus ar koncertu priecēs Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga” – Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš un Gundars Silakaktiņš.

R. Lapiņa norāda, ka ieeja uz pasākumu tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Dalībniekiem līdz 22. augustam jāreģistrējas Valkas mājaslapā www.valka.lv, sadaļā “Izglītība” vai saitē https://docs.google.com/forms/d/ e/1FAIpQLSe0Rq6kLmR5RSOajFN-9zlS8aiDphvEADfSVn3U4g_HOZpo4w/viewform.


Novados