Būvnieki sola pabeigt asfaltēšanas darbus Valkā autoostas apkārtnē 4

Šonedēļ Rīgas ielā un autoostas apkārtnē kopīgā centra būvlaukumā tiek ieklāta pirmā asfalta kārta. Aculiecinieki sociālajos tīklos par strādnieku rosīšanos no agra rīta līdz vēlam vakaram izsakās pozitīvi, norādot, ka igauņi strādā pat brīvdienās un karstumā.

Novada domes izpilddirektors Ainārs Zābers informē, ka būvnieki solījuši pabeigt asfaltēšanas darbus Rīgas un Latgales ielās, kā arī ceļu starp Rīgas 3 un Rīgas 5 mājām. Izpilddirektors stāsta, ka līdz ar šo darbu pabeigšanu varēs ērti piekļūt bistro “Rozmarīns” un blakus esošajam apģērbu veikalam. Pēc tam sekos bruģa ieklāšana autoostas teritorijā un bruģēšanas darbu turpināšana citās vietās, piemēram, uz gājēju celiņiem. A. Zābers sola, ka nākamnedēļ sniegs informāciju par tālākiem darbiem, jo pašlaik vēl negribēja sasolīt, kā tautā teic, zelta kalnus.

“Būvnieki ievēro izpildes termiņus, bet ir reizes, kad darbus kavē stiprs negaiss vai karsta saule. Šo iemeslu dēļ strādnieki strādā vai nu agri no rīta vai vēlu vakaros,” skaidro izpilddirektors. 

Valcēnieši kopīgā centra būvniecības gaitai var sekot līdzi ne tikai klātienē, bet arī tiešsaistē novada domes mājaslapā www.valka.lv. Tas iespējams, jo būvlaukumā ir uzstādītas tiešsaistes kameras.

Komentāri 4

duksis4x4

kur ir tā labā piekļūšana autoostai, ja bedres un kaudzes pie pašām durvīm?

pirms 9 mēnešiem, 2020.07.17 18:26

bezugunsnavdumu

Nav ko braukt ar lohavozu

pirms 9 mēnešiem, 2020.07.17 22:44

talavietis

Īpaši ērta piekļuve autoostai invalīdiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem!

pirms 9 mēnešiem, 2020.07.18 11:21

bezugunsnavdumu

Kur vazāties? Serga ārā.

pirms 9 mēnešiem, 2020.07.19 21:30

Novados