Deputāti attālināti pieņems lēmumus

Ceturtdien, 25.februārī, pulksten 10 Valkas novada domes deputāti, raugoties savu datoru ekrānos, attālināti diskutēs, spriedīs un pieņems lēmumu novada domes sēdes darba kārtībā iekļautajos 29 jautājumos.

Novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka pirms sēdes darba kārtībā būs jāierosina jautājums par Valkas novada domes administrācijas un iestāžu amatu sarakstu apstiprināšanu. 

Februāra sēdē deputātiem jāapstiprina pašvaldības saistošie noteikumi “Par nekustamo īpašumu uzturēšanu Valkas novadā”.

Deputāti izskatīs jautājumu arī par ieceri izveidot “Lustiņdruvas mežaparku” Kārķu pagastā un “Ērģemes mežaparku” Ērģemē. Sēdē lems arī par finanšu līdzekļu piešķiršanu biedrībai “Latvijas – Igaunijas institūts”. Pēc sēdes “Ziemeļlatvija” informēs lasītājus par deputātu lēmumiem, arī par šo, jo 13. janvāra ārkārtas sēdē deputāti atbalstīja novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa priekšlikumu šogad vairs nepiešķirt finansējumu šai nevalstiskajai organizācijai, bet novada domes priekšsēdētāja sekretariātā izveidot jaunu štata vietu – Valkas un Valgas sadarbības koordinators. Iecerēts, ka šis jaunais speciālists pusslodzi strādās novada domē, bet otru pusslodzi – Valgas pagasta pārvaldē. Diemžēl Valgas pagastā saspīlētās politiskās situācijas dēļ šis jautājums ir iestrēdzis vietējās varas gaiteņos. 

Deputātiem sēdē būs jāapstiprina arī Valkas novada attīstības programmas 2015.–2021. gadam aktualizētais investīciju plāns, kā arī atkārtotas nomas tiesību izsoles nolikums investīciju objektam “Ražošanas ēka un teritorija “Ķieģeļceplis””. 

Šī gada 29. janvārī pulksten 11 bija paredzēta minētā objekta nomas tiesību rakstiska izsole. Diemžēl līdz noteiktajam termiņam nebija reģistrējies neviens izsoles dalībnieks. Plānots, ka atkārtotā izsole varētu notikt marta beigās. 

Novados