Diabēta Valkas nodaļai – 20 gadu

Sestdien, 27. aprīlī, pulksten 10 Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolā notiks tradicionālais Latvijas Diabēta asociācijas Valkas nodaļas saiets. Dienas kārtībā paredzētas lekcijas par polineiropātiju un citām ar diabētu saistītām komplikācijām. Interesenti varēs gūt informāciju par valsts apmaksāto diabētiskās pēdas aprūpi un citu informāciju.

Kā allaž šajos saietos diabēta pacientiem bez maksas noteiks glikozes līmeni asinīs, mērīs asinsspiedienu un holesterīna līmeni asinīs.

Saietā piedalīsies endokrinoloģe Spodrīte Keisa. Tieši viņa pirms 20 gadiem bija iniciatore Latvijas Diabēta asociācijas Valkas nodaļas dibināšanai. Visus šos gadus nodaļas valde un sabiedriskais aktīvs ir darbojies pacientu labā. Ikviens interesents katru nedēļu otrdienās no pulksten 10 līdz 12 varēja ierasties nodaļas birojā Rīgas ielā 24 (3. stāvā), lai bez maksas veiktu nepieciešamos mērījumus saistībā ar šo slimību. Pašlaik un turpmāk nodaļā pacientu pieņemšanas laiks ir divas reizes mēnesī – otrās un pēdējās nedēļas otrdienās.

Sestdien saietā apsolījusi piedalīties arī diabētiķiem pazīstamā speciāliste Jolanta Sergejeva no akciju sabiedrības “Worms Pharma”.

Novados