Dižāko projektu vidū izvirzīts LEADER projekts "Viesu nama "Bergervilla" izveide vēsturiskajā Medību pils ēkā Vijciemā”

Biedrība "Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA" ir izvirzījusi Dižprojekts 2018 konkursam LEADER projektu "Viesu nama "Bergervilla" izveide vēsturiskajā Medību pils ēkā Vijciemā”.

Dižprojekts 2018 skatītāju balsošana ir sākusies un tā ilgs līdz pat 19.februārim!

Dižprojekti ir publicēti Latvijas Lauku foruma mājaslapā un sociālajos tīklos, kur var BALSOT par projektu (spiežot "PATĪK" sociālajā tīklā draugiem.lv vai "Like"  facebook.com).

Viesu nams jau uzņem viesus, reizi mēnesī organizē pasākumus  - sajūtu vakarus ar mūziķu piedalīšanos, kuri jau ir guvuši atpazīstamību, gaidīti un ļoti labi apmeklēti. Jau bijuši divi, pirmajā pasākumā, kas notika decembrī piedalījās Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels, otrajā 12.janvārī  - Ēriks Upenieks, trešais būs 16.februārī - Laimis Rācenājs.

Viesu nams var uzņemt līdz 20 cilvēkiem, ir ļoti skaisti labiekārtots un atrodas brīnišķīgā vietā.

Un visam lielākais pluss ir tā enerģiskā īpašniece - Agneta Kīta! Pagaidām viņi aktīvi ar publikācijām darbojas Facebook, bet  jau izstrādes procesā ir arī viesu nama mājas lapa.

Arī šogad "Dižprojekts"  titulu iegūs projekts, kas tiks izvirzīts VRG (vietējās rīcības grupas) balsojumā, tomēr arī sociālo tīklu populārākais projekta īstenotājs saņems īpašo pārsteigumu!

Novados