Domes priekšsēdētājs nav neaizskaramais Olimpa kalnā

Vai ir iespējams, ka  Smiltenes novada domes priekšsēdētājam Edgaram Avotiņam piederošs uzņēmums varētu būt nodokļu parādnieks? 

Jā, ir, un uz šo faktu, ko apliecina “Ziemeļlatvijas” rīcībā esošā informācija,  Smiltenes novada pašvaldības vadītājs Edgars Avotiņš (nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”) intervijā “Ziemeļlatvijai” atteic, ka, protams, nodokļi ir jāmaksā un šis jautājums pat nav apspriežams. 

“Un, ja kāds pamana, ka tā nenotiek, uz to ir jānorāda. Cilvēkiem ir tiesības izteikties. Šajā gadījumā mēs redzam, ka arī domes priekšsēdētājs nav neaizskaramais Olimpa kalnā. Arī viņam ir jāievēro likuma normas,” savu teikto intervijā papildina Edgars Avotiņš, piebilstot, ka notikušais nav ļaunprātīgas rīcības sekas.

Vairāk lasiet  laikraksta “Ziemeļlatvija” rītdienas, 15. septembra, numurā, arī par to, vai ir pamats bažām, ka nesakārtotās nodokļu lietas Edgara Avotiņa privātajā uzņēmējdarbībā citām personām varētu dot iespēju savās interesēs ietekmēt Smiltenes novada domes priekšsēdētāja lēmumus un faktisko rīcību.

Novados