Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dosies uz tikšanos ar veselības ministri

Rīgā. Veselības ministre Ilze Viņķele no savas darba dienas atvēlējusi stundu sarunai ar Valkā praktizējošo ģimenes ārstu Māri Nātru un četriem valcēniešiem - trīs ir M. Nātras pacienti, viens - cita ģimenes ārsta pacients. Tikšanās notiks piektdien pulksten 11. M. Nātra stāsta, ka viņš runās par medicīnas pakalpojumu pieejamību Valkas novadā un par iespējām, kādi pakalpojumi pieejami SIA “Vidzemes slimnīca” Valkas poliklīnikā un slimnīcā Valmierā.

“Šodien (domāts – pirmdien) piezvanīju uz Valkas poliklīniku, lai painteresētos, kad var pierakstīties uz elementārāko izmeklējumu – ultrasonogrāfiju. Šis pakalpojums pieejams tikai 19. decembrī, acu ārsts – 7. janvārī,  bet rentgens – 6. novembrī. Jāpiebilst gan, ka akūtos gadījumos rentgena izmeklējumu var saņemt steidzamības kārtā,” norāda ģimenes ārsts.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka nesen M. Nātra sociālajos tīklos sacēla īstu vētru un viedokļu apmaiņu par Latvijas veselības aprūpes sistēmu un problēmām, kas skar ne tikai lauku reģionu iedzīvotājus, bet arī Vidzemes  reģionā praktizējošos ģimenes ārstus. Veselības ministrija atzīna, ka tik tiešām šāda problēma pastāv, bet uzsver, ka, salīdzinot situāciju Vidzemē ar kopējo situāciju citos reģionos, Vidzemes reģionā rindas valsts apmaksātu pakalpojumu saņemšanai ir vienas no īsākajām.

Pēc sarunas ar ministri I. Viņķeli M. Nātra sola izstāstīt par panākto rezultātu. To publicēsim  kādā no nākamiem “Ziemeļlatvijas” numuriem.

Novados