Dvīņu pilsētas aicina piedalīties fotokonkursā "Paliec mājās"

Dvīņu pilsētas Valka (Latvija) un Valga (Igaunija) kopā ar sadarbības pilsētu Valgu (Spānija) aicina piedalīties fotokonkursā PALIEC MĀJĀS / PÜSI KODUS /QUEDA NA CASA.

Aicinām piedalīties ar fotoattēliem, kas uzņemti jūsu mājās un atspoguļo emocijas un aktivitātes, kas saistītas ar pašizolāciju vai pārvietošanās ierobežojumiem.

Kā piedalīties?

  • Izmantojot mobilo telefonu, nofotografējiet savu ikdienu pašizolācijas laikā.
  • Augšupielādējiet fotoattēlu Facebook lapā "Concello de Valga".
  • Izmantojiet mirkļbirku (hashtag) #valgastayathome.
  • Atzīmējiet Valgas (Spānija) pilsētas domi (@Concello de Valga).

Lai piedalītos konkursā, Facebook lapā “Concello de Valga”, dodieties uz sadaļu “Ieraksti” (“Posts”) un izveidojiet jaunu publisku ziņu, kurā dalieties ar savu fotoattēlu, izmantojot mirkļbirku (hashtag) #valgastayathome un iezīmējiet Valgas pilsētas domi (@Concello de Valga). Ziņa var neparādīties uzreiz. Jūsu un citu konkursa dalībnieku ziņas būs redzamas “Ieraksti” sadaļā “Skatīt apmeklētāju ierakstus” (“See Visitor Posts).

Fotoattēli, kas neatbilst visiem organizatora izvirzītajiem nosacījumiem, netiks ņemti vērā.

Dalībnieki drīkst augšupielādēt ne vairāk kā piecus fotoattēlus. Vērtējot tiks vērtēta attēlu kvalitāte, nevis daudzums. Attēla tematikā jābūt attēlotai ikdienas dzīvei pašizolācijas laikā. Šī iemesla dēļ, fotogrāfijām jābūt uzņemtām tikai iekštelpās vai ar kādu elementu, kas norāda, ka attēls ir uzņemts iekštelpā. Tehnika vai kompozīcija nav ierobežota.

Pēc fotogrāfiju iesniegšanas termiņa beigām Valgas pilsētas domes (Spānija) izraudzītā žūrija izvēlēsies labāko fotogrāfiju no visiem dalībniekiem. Savā izvēlē, žūrija vērtēs kvalitāti, radošumu, oriģinalitāti, visaugstāk novērtējot notvertu mirkli, kas atspoguļo pašizolācijas būtība. Augstā vērtē būs attēli, kas veicina veselīgu dzīvesveidu, iedrošina lasīšanu vai starppaaudžu un starpkultūru sakarus. Žūrija patur tiesības atcelt apbalvošanu gadījumā, ja attēli, kas piedalās, tiek uzskatīti par nepietiekami kvalitatīviem. Pirms uzvarētāju publicēšanas, var tikt pieprasīts fotogrāfijas oriģinālais fails, kas pierādītu, ka fotogrāfija tika uzņemta izmantojot mobilo tālruni, pretējā gadījumā tā tiks diskvalificēta.

Akcijas uzvarētāji tiks apbalvoti ar sekojošām balvām:

  1. vieta: Sporta kamera;
  2. vieta: ārējais cietais disks;
  3. vieta: ārējā atmiņas karte. 

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Valgas pilsētas domes (Spānija) Facebook kontā. Pēc uzvarētāju paziņošanas, tīmekļa vietnē valga.gal tiks izveidots fotoakcijas albums. Uzvarētājs balvu saņems 1 mēneša laikā pēc rezultātu paziņošanas. Ja uzvarētājs ir no Valgas (Igaunija) vai Valkas (Latvija), balvas mājās tiks nosūtītas pa pastu.

Ar akcijas nosacījumiem sīkāk var iepazīties: ŠEIT

Novados