Ēdināšanas iestādes Valgā pilsētas svētkos rada īpašus gastronomiskus piedāvājumus

Valgas pilsētas kafejnīcas un restorāni Valgas un Valkas pilsētas svētku ietvaros sagatavojuši apmeklētājiem īpašu gastronomisku pārsteigumu. No šodienas visu dzimšanas dienas nedēļu, līdz 14. jūnijam, vairākās ēdināšanas iestādēs Valgā apmeklētājiem papildu ierastajai ēdienkartei piedāvā arī īpašo – 436. gadadienai veltīto ēdienkarti. 

Akcijā ar asprātīgu ēdienkarti piedalās Valgas profesionālā izglītības centra restorāns “Õpperestoran Taru” Loode ielā 3, Valgā. Šajā nedēļā restorāna pavāru pagatavotos īpašos ēdienus ir iespējams nobaudīt no pulksten 12 līdz 13.30, iepriekš piesakoties restorāna “Facebook” lapā  https://www.facebook.com/vkoktaru vai zvanot +372 5699 8381.

Saldumu mīļiem svētku nedēļā noteikti jāiegriežas kafejnīcā “Johanna”, kuras konditori īpaši šim notikumam pagatavojuši dzimšanas dienas kūku pilsētas krāsās – Zaļā velveta kūku. Kafejnīca “Johanna” Vabaduse ielā 35 atvērta no pulksten 11 līdz 15.

Viesnīcas “Metsis” restorāns svētku nedēļas ietvaros piedāvās īpaši sātīgu četru ēdienu maltīti. Ieskatam – pamatēdienā BBQ cūkgaļas ribiņas ar kartupeļiem un upeņu mērci. Viesnīcas restorāns no pirmdienas līdz ceturtdienai atvērts no pulksten 11 līdz 20, savukārt piektdienā un sestdienā tas darbosies par divām stundām ilgāk – līdz pulksten 22.

Savukārt restorāns “Lilli” Kuperjanovi ielā 6 padomājis par cilvēkiem ar dažādiem ēšanas paradumiem, svētku programmā iekļaujot arī ēdienus vegāniem un veģetāriešiem. “Lilli” apmeklētājus gaida no pirmdienas līdz sestdienai no pulksten 11.30.

Itāļu virtuves cienītājus uz svētku picu ar īpaši daudz siera no pulksten 9 līdz 18 gaidīs picērijā “Riia”, Riia ielā 14. 

Tāpat dzimšanas dienas nedēļas laikā uz svētku maltīti ceturtdienā, 11. jūnijā, aicina iegriezties kafejnīcas “Carl”, kas atrodas Valgas kultūras centrā, personāls. Kafejnīca durvis apmeklētājiem būs atvērtas no pulksten 10 līdz 19. 

20200608-2101-valga-amps.jpg

Novados