Ieceres realizētas - pie Zāģezera Valkā ir SUP dēļi un kiosks 3

18.jūnija vakarā vietējais sabiedriskais ēdināšanas uzņēmums SIA “Pedelīte” uzsāka tirgošanos īpašajā kioskā pie Zāģezera. 

Uzņēmums kiosku, kas nokrāsots kā robežstabs, nomā no pašvaldības. Novada dome vairākus gadus loloja cerību atvilināt kādu uzņēmēju uz šo Valkas un Valgas iecienīto atpūtas vietu, lai atpūtniekiem būtu iespēja iegādāties dažādus atspirdzinājumus – saldējumu, konditorejas izstrādājumus un našķus. Pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis uzskata, ka arī izlejamais alus nebūtu par skādi, jo, piemēram, daudzviet jūras krastā esošajās kafejnīcās un bāros var iegādāties aukstu alu. SIA “Pedelīte” īpašniece Albīna Kārkliņa apstiprina, ka izlejamais alus arī būs. Par pirkumu varēs norēķināties ne tikai skaidrā naudā, bet arī ar bankas karti. A. Kārkliņa vēl nenosauca konkrētu kioska darba laiku, jo pirmajās darba dienās nolemts izpētīt, kā cilvēki iepirksies un ko vislabāk pirks. Ja būs pieprasījums, atpūtniekiem varētu piedāvāt arī auksto zupu. Pagaidām tiekot domāts, vai kiosks sāks savu darbu no pulksten 11 vai 12 un strādās līdz pulksten 20 vai 21. Tas strādās arī sestdienās un svētdienās, bet pirmdiena, visticamāk, būs brīvdiena.

Pilnā sparā rit arī SUP dēļu noma. Arī šis pakalpojums Zāģezerā tiek nodrošināts pirmo reizi. Šo pakalpojumu piedāvā valcēnietis Arturs Beiša. Viņš stāsta, ka atpūtniekiem, īpaši igauņiem, ir liela interese par izbraukšanu ar SUP dēļiem. Daudzi nemaz nezina, kas tas tāds ir, bet, kad izstāsta un apmāca, cilvēki ir priecīgi. Pagaidām Arturs vēl darbojas testa režīmā, lai saprastu, kā nodrošināt šo pakalpojumu un kāds varētu būt darba laiks. Taču jau pirmajās dienās ir skaidrs, ka interese un pieprasījums ir.        

Komentāri 3

veletajsv

Nu īsts balagāns!
Bija skaists , diezgan neskartas dabas stūrītis, kur valcēnietim smelties spēkus un , kuru vajadzēja tikai sakopt un to uzturēt.

pirms 10 mēnešiem, 2020.06.20 14:15

bezugunsnavdumu

Viss igauniem, neko valceniešiem. Igauņu numuru 90%.

Saldējums par 1 eiro. Itkā ārā 1989 gads, visi ir kājamgājēji un veikalā nekā nav.
99% cilvēku iepirksies pirms ezera, vai arī procesā aizbrauks Mego.

pirms 10 mēnešiem, 2020.06.20 15:52

bezugunsnavdumu

ps. mekleju skaisto meiteni, ar derīgo medicinīsko karti.
jāizmeģina tirgot cukurvati. vienīgā prece kuru tur reāli var tirgot, nevis hamburgeru pa 2 eur, vai biešu zupu arī pa 2 eur.

pirms 10 mēnešiem, 2020.06.22 17:35

Novados