Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja tikt pie naudas balvām piedaloties fotokonkursā "Piena upē - siera ziedi"

“Piena upē – siera ziedi”, – tik poētisks nosaukums dots biedrības “Siera klubs” un Ogres tehnikuma pieteiktajam fotokonkursam, kurā aicināts piedalīties ikviens, vai viņš būtu profesionālis vai tikai iesācējs fotografēšanā.

Pieteikšanās sākusies šomēnes, bet konkurss noslēgsies šā gada 13. oktobrī.

Fotomīļu uzdevums ir dalīties savos personīgajos stāstos caur fotogrāfiju, attēlojot konkursā tēmu “Piena upē siera ziedi”. Labāko darbu autori saņems naudas balvas.

“Fotomīļus gaida darbīga vasara, lai tvertu paliekošus momentus par pienu un sieru. Tēma ir plaša, daudzpusīga un interesanta. Ceram ieraudzīt skaistas fotogrāfijas ar Latvijas dabu un piena devējām, siera un citu piena produktu ražošanu, to baudīšanas tradīcijām un ēdienu kompozīcijām,” konkursa būtību ieskicē biedrības “Siera klubs” valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova.

Konkursa darbus ( ne vairāk kā trīs fotogrāfijas) autori tiek aicināti iesūtīt līdz 13. oktobrim elektroniski  [email protected]., fotogrāfijās attēlojot konkursa tēmu atbilstoši konkursa nolikumam. Sīkāk nolikumu var izlasīt biedrības “Siera klubs” interneta vietnē www.sieraklubs.lv.

Labākie darbi tiks iekļauti ceļojošās izstādēs “Piena upē – siera ziedi”, kā arī biedrības “Siera klubs” izdevumos un publicitātes materiālos.  

Pateicoties konkursa atbalstītājiem, uzvarētājiem ir paredzētas naudas balvas: 1. vietai – 350 eiro, 2. vietai – 200 eiro, 3. vietai – 150 eiro.

Konkursa darbus vērtēs žūrija, tās sastāvā darbosies foto profesionāļi, nozares uzņēmēji un biedrības “Siera klubs” pārstāvis. Vērtēta tiks radoša pieeja tēmas interpretācijā, darba tehniskā un profesionālā kvalitāte, darba vēstījuma emocionālais spēks un darba atbilstība konkursa mērķim.

V. Davidanova piebilst, ka katru gadu biedrības “Siera klubs” ideju pūrā bijuši radoši konkursi, kas veltīti Latvijai un siera ražošanai, un tie, tāpat kā citi daudzi biedrības rīkotie pasākumi, devuši katrs savu artavu siera patēriņa pieaugumam. 2018. gadā Latvijā katrs iedzīvotājs apēdis 20,2 kilogramus siera.

Novados