Igauņi uz robežas sniedz informāciju par koronavīrusu 6

Jau sestdien tie, kuri no Valkas devās pāri robežai uz kaimiņpusi, pamanīja policijas darbiniekus, kuri dažas mašīnas apturēja, bet daži braucēji izspruka sveikā. Ko policisti dara – bauda iebraucēju dokumentus vai mēra temperatūru, lai neielaistu valstī slimos? 

“Ziemeļlatvija” pirmdien devās to noskaidrot. Izrādās, šī ir informatīva kampaņa, kurai Igaunija piesaistījusi policiju, un tā aptur mašīnas, lai iedotu iebraucējiem informatīvu materiālu un pabrīdinātu, ka valstī reģistrēti koronavīrusa saslimšanas gadījumi. Informatīvajā materiālā minēta būtiskākā informācija par vīrusu, tā izplatīšanos un piesardzības pasākumiem.

Vaicāts, vai mēra temperatūru, un kas notiek, ja kāds ir ar izteiktām slimības pazīmēm, policists paskaidro, ka “temperatūru nemērām, bet varam to izdarīt, ja vēlaties. Cilvēkiem netiek liegta brīva pārvietošanās iespēja, mēs tikai informējam un brīdinām, ka Igaunijā ir koronavīruss”. 

“Ziemeļlatvija” ievēroja, ka vismaz desmit minūšu laikā divas automašīnas, braucot pa Semināra ielu un ieraugot uz robežas divas policijas ekipāžas, strauji mainīja braukšanas virzienu un devās atpakaļ. Visticamāk, vadītājiem nostrādāja pašsaglabāšanās instinkts, proti, redzot policiju, labāk no tās izvairīties. Šoreiz bažām nav pamata, nekādas represīvas darbības kaimiņu policisti neveic, vien izdala informatīvu materiālu.

Komentāri 6

bezugunsnavdumu

Laiž tikai ar est numuriem, parējus nelaiž.

pirms gada, 2020.03.09 12:45

kurkulis13

Vai tu Voldemār vienreiz beigsi muļķibas un rupjības rakstīt. Pievērsies saviem tiešajiem darba pienākumiem. Slauki pagalmus kārtīgi lai iedzīvotāji nesūdzētos par tevi

pirms gada, 2020.03.10 10:14

bezugunsnavdumu

Neatceros pedējo reizi kad kāds sūdzētos. Igaunijā sistēma ir cita, ne tā kā Latvijā. Iedzīvotāju sūdzības nevienu neinteresē. Vari rakstīt simtiem sūdzību dienā, kā psrs produkts, tiksi melnā listē un viss.

Latvijā viss buksēs vēl ilgi, jo psrs iet pilnā sparā. Cilvēkiem pat pagalmi nepieder, un par zīmēm, lai svešie nebrauktu, soda. Idiotisms! Logiski, ka Latvijā pagalmos uz mūžu būt bedrainiem, nevis smuki nobruģētiem.

Par sava īpašuma sakopšanu jāprasa atļauju pašvaldībai. Tikai Latvijā, kā psrs mantojuma glābējai.

pirms gada, 2020.03.11 12:40

bezugunsnavdumu

A kas tev Igaunijā aizmirsts? Sēdi Valkā. Latvija tevi nebrīdīnās par vīrusu un likumsakarīgi, ka iebraucot Latvijā neviens par neko nebrīdina. Tu esi vajadzīgs tikai kā nodokļu āvots.

Latvija ne centa netērēs lai informēt un sargāt tevi. Ir svaŗigākas nodarbes.

pirms gada, 2020.03.11 12:45

bezugunsnavdumu

Un tu kā izcils patriots vēl sēdi uz latvijas numura? Izmet gadā ap 150 eur vējā? Iedomātiem cēļiem? Man tevis ir žēl.

pirms gada, 2020.03.11 12:49

Novados