Inese Vaidere dāvina bibliotēkām jauniznākušo grāmatu “Misija Latvijai”

Šodien, 18. janvārī pie lasītājiem nonāk Eiropas Parlamenta deputātes Prof. Ineses Vaideres grāmata “Misija Latvijai”. Inese Vaidere jauniznākušo grāmatu dāvina arī visu Latvijas novadu bibliotēkām. 

Grāmatas lasītājs iepazīs ne tikai ar Eiropas Parlamenta deputātes ikdienu un saspringto darba režīmu, bet arī uzzinās to, kā Inesei Vaiderei ir izdevies uzrakstīt disertāciju, kura kalpojusi par pamatu Latvijas reģionālās politikas izveidei. Tāpat tiek paskaidrots, kā pateicoties deputātes iniciatīvai un neatlaidībai izdevās panākt, ka 23. augusts kļūst par Eiropas staļinisma un nacisma upuru atceres dienu, un kā Inese Vaidere, izmantojot savu pieredzi Eiropas Parlamentā, izcīnīja 17,7 milj. lielu finansējumu Latvijai 2017. gada plūdu seku novēršanai.

Kas ir Jelgavas nomales “sīkais inspektors” un cik varžu mīt piemājas dīķi? Kā aizvest uz Parlamentu latviešu Dziesmu svētkus un populārāko Latvijas simtgades filmu “Homo Novus” un ar kādu latviešu tautasdziesmu modināt viesnīcnieku Briselē – grāmata atklāj lasītājam deputātes personību un tās ceļu līdz darbam Eiropas Parlamentā. 

Inese Vaidere: “Tiekoties ar Latvijas iedzīvotājiem, izdodas izstāstīt vien mazu daļu par darbu, ko daru Latvijai Eiropas Parlamentā. Tas ir dinamisks, sarežģīts, taču sniedz milzu gandarījumu, kad izdodas izcīnīt svarīgas lietas mūsu valsts labā. Savu darbu es patiešām uztveru kā misiju Latvijai. Tādēļ, dāvinot Latvijas novadu bibliotēkām šo grāmatu, vēlos pateikties ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš mani motivē un iedvesmo!”

Novados