Inficēšanās ar “Covid-19” konstatēta Valkas iecirkņa policistam 1

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa vienam darbiniekam apstiprināts pozitīvs “Covid-19” tests. Šo informāciju aizvadītajā piektdienā “Ziemeļlatvijai” apstiprināja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Z. Vaskāne informē, ka sešas personas ir atzītas par kontaktpersonām un tām jāievēro pašizolācija. Piektdien Valkas policijas iecirkņa 35 darbinieki nodeva analīzes. Analīžu rezultāti būs zināmi tuvākajā laikā. Valkas policijas iecirkņa darbinieki seko līdzi visām Slimību profilakses kontroles centra rekomendācijām. 

“Valkas policijas iecirknis strādā, un iedzīvotājiem nav pamata uztraukumam, ka vajadzības gadījumā nevarēs saņemt palīdzību,” norāda Z. Vaskāne.

Pēc neoficiālas informācijas saslimušais policijas darbinieks strādā Smiltenē. Vakar “Ziemeļlatvija” sazinājās ar Z. Vaskāni un viņa atklāja, ka nevienam no 35 darbiniekiem nav konstatēta inficēšanās ar koronavīrusu. Visas nodotās analīzes ir negatīvas.  

Slimību profilakses un kontroles centra izstrādātajā kartē par “Covid-19” infekcijas izplatību Latvijā reģistrēts, ka Smiltenes novadā ir 12 gadījumi, Valkas novadā – no viena līdz pieciem, Strenču novadā nav konstatēta saslimšana. Dati ir apkopoti 17. maijā pulksten 9.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Un personas kuras tajā dienā gājā apmeklēt, neviens netaisās pārbaudīt?

pirms 11 mēnešiem, 2020.05.19 20:55

Novados