Iniciatīva nav peļama, tikai izpildījums – zem katras kritikas 1

Aizvadītajā nedēļā SIA “Valkas Namsaimnieks” apsaimniekojamo daudzdzīvokļu māju pārvaldnieki savās pastkastēs atrada Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektores Karīnas Paukšēnas vēstuli. Šis sūtījums radis neizpratni ne tikai māju pārvaldniekos, bet arī “Ziemeļlatvijas” redakcijā. Dīvaini, ka policijas darbiniece māju vecākajiem uzliek pienākumus, pirms tam par to neinformējot ne savu tiešo priekšnieku, ne arī sazinoties ar SIA “Valkas Namsaimnieks”.

Uzrunātie māju vecākie redakcijai atzīst, ka bijuši neizpratnē par šo vēstuli, bet visvairāk par toni un rakstības stilu.  
Māju vecākie jautā: “Vai tiešām policijā strādā tik neizglītoti darbinieki, kas nespēj gramatiski pareizi uzrakstīt tekstu? Policija mums nav nekādi priekšnieki, kuri var pieprasīt sniegt viņiem informāciju par padarīto. Mums nav īsti skaidrs, kas vispār ir jādara?”
To, ka vairāki pārvaldnieki ar vēstuli ieradušies arī SIA “Valkas Namsaimnieks”, apstiprina valdes loceklis Ivo Meļķis. Viņš stāsta, ka pirms tam nebija saņēmis pilnīgi nekādu informāciju par šādu policijas darbinieces iniciatīvu. Pārvaldnieki viņam rādījuši vēstuli un jautājuši, kas tagad būtu jādara. I. Meļķis uzskata, ka policijas iniciatīva nav peļama, bet diemžēl izpildījums varēja būt citādāks. 


Vēstules saturu un raksta pilno versiju lasiet laikraksta “Ziemeļlatvija” otrdienas, 19. februāra, numurā vai šeit, iegādājoties rakstu pinā apjomā.  


Komentāri 1

Kaija

Jā, patiesībā būtu ārkārtīgi svētīgi avīzē izlasīt, kādi tad ir māju vecāko pienākumi? Vai tas ir brīvprātīgais darbs?, kā tad tie māju vecākie tiek pie sava goda. Citādi, tagad, pēc šī raksteļa sanāk, ka māju vecākie "piestrādā" par latviešu valodas skolotājiem un kamēr pareizrakstības un stila kļūdas nebūs izlabotas, priekšniecība informēta, neviens dzīvokļa iemītnieks nevienā pilsētas mājā netiks uzrunāts par mājas kopējo drošību :)) Veiksmi!

pirms 2 gadiem, 2019.02.20 13:32

Novados