Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Interese no Smiltenes novada amatniekiem lielāka kā vietu skaits

No 19. līdz 20. septembrim izzinošā mācību un radošā meistarklašu seminārā piedalīsies vairāk nekā četrdesmit amatnieku un rokdarbnieku no Igaunijas, Smiltenes un Apes novadiem. Pieteikšanās ir noslēgusies, organizatori atklāj, ka interese bija krietni lielāka kā vietu skaits.

Plānotās aktivitātes notiks Igaunijas–Latvijas pārrobežu sadarbības projekta ietvaros “COOP Local”. Pasākuma rīkošanu šajā nedēļā uzņemas Smiltenes novada pašvaldība, un tā dalībniekiem ir bez maksas.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītājs Modris Apsītis atklāj, ka pasākuma pirmajā dienā, 19. septembrī, Smiltenē, viesnīcā “Brūzis”, notiks lekcija “Amatniecības produktu realizācija digitālajā vidē”, kuru vadīs Zane Rubika. Pēc tam paredzēts praktiskais seminārs “Dizaina domāšanas darbnīca”, kura laikā būs iespēja izstrādāt individuālo suvenīra dizainu. 

Pēc M. Apsīša teiktā, tikpat vērtīga programma plānota nākamajā dienā, 20. septembrī, Blomes tautas namā – kroņu un diadēmu gatavošanas meistarklase un radošās darbnīcas kopā ar Smiltenes novada amatniekiem (adīšana, tamborēšana, aušana, rotu izgatavošana). 

“Diemžēl brīvu vietu vairs nav, taču būs iespēja iesaistīties vēl citās “COOP Local” aktivitātēs, kuras notiek regulāri. Pirms katra pasākuma internetā un arī presē izsludinām pieteikšanos. Ja gadījumā kāds, kurš pieteicās uz šīs nedēļas pasākumu, netiek, lūdzu, pēc iespējas ātrāk dodiet par to ziņu, zvanot uz 26584237,” saka M. Apsītis.

Novados