Īpašie izņēmumi Valkas un Valgas iedzīvotājiem paliek spēkā, atkārtoti jāaizpilda Covidpass.lv anketa 11

No 2021. gada 11. februāra līdz 25. februārim spēkā ir nosacījumi, kas paredz, ka Latvijā var ieceļot tikai būtisku un neatliekamu iemeslu dēļ.

Covidpass.lv tīmekļvietne ir aktualizēta ar būtiskajiem ieceļošanas iemesliem, tāpēc aicinām iedzīvotājus atkārtoti aizpildīt anketu.

Atgādinām, ka uz Valkas novadā un Valgas pagastā (Igaunijas Republika) deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķērso Latvijas Republikas sauszemes robežu ar Igaunijas Republiku, ja viņi nepārvietojas ārpus Valkas un Valgas pašvaldību administratīvajām teritorijām paliek spēkā visi iepriekšziņotie izņēmumi:

  • netiek attiecināta 10 dienu pašizolācija;
  • ieceļojot Latvijā nav jāuzrāda Covid-19 tests.

Komentāri 11

kurkulis13

Lai tiktu Igaunijā var iepazīties šēit: https://rus.postimees.ee/7178851/vezzhat-v-estoniyu-bez-ogranicheniy-mozhno-budet-iz-shesti-evropeyskih-stran
Un nez kāpēc Valka nav pieminēta, ka var vazāties šurpu turpu visi pēc kārtas .Tad jāpadomā lai neiekļūtu nepatikšanās

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 10:09

bezugunsnavdumu

tak sēdi savā valkā un nesmirdi.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 10:23

bezugunsnavdumu

covidpass vietnē ir atsevišķs punkts par valkas valgas ļaudīm, bet tu turpini lasīt ziņas krieviski. Ziņu kanālus TV aizliedza, laiks aizliegt arī drukas medijus, jo visiem zināms ka krievi visu raksta tā lai celt traci.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 10:28

kurkulis13

Tev Voldemār tiešām nav smadzeņu. Pirmkārt es dzīvoju un strādāju Valgā, bet tu gan dzīvo Valkā, bet Valgā vāc igauņu atkritumus.to saiti ieliku lai tādi kā tu saprastu, jo igauniski tu nejēdz.Tavā covidpass ir rakstīts tas ko domā LV valdība, bet Igaunijā ir savi likumi, kas arī manis norādītajā saitē ir izlasāmi. Un ko tu pagājušonedēļ meklēji Valmierā? Tu tak zini, ka tu nedrīksti tālāk par Valkas pagastu iziet, tas tak rakstīts tai tavā covidpas.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 17:13

bezugunsnavdumu

Ne viss vācu, bet sakopju, jo tādi ka tu Valgā pārvācās, bet tikumus mēslot atnesat no Valkas.

Es ziņas lasu ar google tranlate, nepazemošos lai lasīt krieviski.

A par Valmieru tev greiza info, sēdies, divi. Ej rukāt melnos darbus Valgā, igauniski neproti, tātad neko vērtīgu neveic. Un izbeidz mest izsmeķus pa logu, es tagad zinu kur dzīvo. Es vēl domāju, kurš no Valkas atnesa latvijas tikumus.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 21:11

duksis4x4

Muļķīgi šie plusiņi un mīnusiņi... tas atgādina pirmsskolas iestādi ar vāverītēm, ezīšiem un kaķīšiem. Ja ir iebildumi- raksti, argumentē un diskutē, bet saspaidīt vienkārši tupi mīnusus prot pat galīgs nejēga! Par tēmu- gribu piebilst, ka igauņi nekur neizceļ šajā linkā Valgu- Valku, bet savukārt mūsu Valsts ir piešķīrusi izņēmumus Valkas iedzīvotājiem, kur apakšā ir ieteicamie iemesli. Tam arī saprotams iemesls, jo igauņi salīdzinoši mazā skaitā nodarbināti Valkas pagastā, turpretim, Valkas cilvēki Valgā kuplā skaitā. Tāpēc arī mums ir šis izņēmums Valkas domes izkarots, lai arī daļēji par pamatu pirmssākumos tam bija alkohola tūrisms.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 17:22

kurkulis13

Varu piekrist, tikai Igaunijas puse norāda savu kārtību kāda ir ieceļošana viņu Valstī.Tāpat kā Latvija norāda ieceļošanas kārtību. Un Latvija Valkas nevar regulēt kārtību, kādā ir noteikta Igaunijā. Iznāk absurds igauņiem kaut kas jāpierāda, tai pat laikā latvieši špļauj likumam virsū. Vai nu vienojas abas puses, vai arī jāievēro katras valsts likumi. Tas tak jābūt skaidrs visiem.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 20:12

bezugunsnavdumu

Arī tagad tas ir alkohola tūrisms, tikai igauņi baidās un nebrauc alko1000, bet robiņi kūtri stāv gandrīz pie Viršiem, lai arī varētu gan tur, gan iebraucot bijuši muitā. Nekas neliedz igaunim vai somam iebraukt un nopirkt pusi no veikala ar alko.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 21:14

bezugunsnavdumu

kurkul, tak beidz sprēguļot par valstīm un likumiem. Ej strādāt savu melno darbu, divāna eksperts.
Nodevi Latviju un vēl sprēgā, dzīvo viņš Igaunijā. Īrēts neskaitās. Rukā lai nopirkt. Ej sprēgāt igauņu forumos.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 21:17

bezugunsnavdumu

Igaunijas aizstāvis atradies. Kad izmetīs no darba, atskriesi kā parējie klaidoņi, raudādams, cik pasaule ir slikta un cik mīli Latviju.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 21:19

bezugunsnavdumu

Šaubos ka Valka tur kautko izkaroja, krauklis tak raudāja ka nodokļi prom. Es domāju, ka Valga izkaroja, jo ja kas, tad ap 500 cilvēku vismaz neieradīsies Valgā. Tikai Igaunija neizdomāja tādu stulbumu kā covidpass, zeķu tirgošanas ierobežojumus, un zimīgu svētku aizliegšanu. Igauņi tāpat saprot, ko var ko nevar, tas latvijas auniem vajag žogus. Puslīdz vienāda statistika to pierada. Ir, nav, bet cipari vienādi.

pirms 6 mēnešiem, 2021.02.13 21:23

Novados