Ir izdots Smiltenes novada domes rīkojums koronavīrusa “COVID-19” sakarā

Ceturtdien, 12. martā, Ministru kabineta ārkārtas sēdē nolēma līdz 14. aprīlim valstī izsludināt ārkārtējo situāciju. Lai ierobežotu koronavīrusa “Covid-19” izplatību, Latvijā no 13. marta būs slēgtas klātienes mācības izglītības iestādēs, kā arī būs aizliegti lielie masu pasākumi.

Lai ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības “COVID-19” izplatību Smiltenes novadā, pašvaldība šodien, 12.martā,  izdeva rīkojumu par rīcības plānu visās Smiltenes novada iestādēs, ar rīkojumu var iepazīties ŠEIT.

Izvērtējot situācijas nopietnību, Smiltenes novada dome aicina iedzīvotājiem ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas saistībā ar “COVID-19” izplatības ierobežošanu.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem pret sevi un citiem, neļauties baumu radītai panikai un sekot līdzi oficiālajai informācijai Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) tīmekļa vietnē www.spkc.gov.lv.  

Piektdien, 13.martā, Smiltenes novada domes vadība ir sasaukusi visu pašvaldības iestāžu vadītāju sanāksmi, lai pārrunātu turpmāko rīcību.

20200313-0740-ricibas-shema-covid-19-maz

Novados