Izraudzīta Valkas novada domes priekšsēdētāja sekretariāta jaunā sekretāre

Vakar pēc konkursa otrās kārtas – praktisko uzdevumu – izvērtēšanas komisija pieņēma lēmumu, ka turpmāk Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa sekretariāta sekretāres amata pienākumus veiks Everita Pukinska-Maļceva.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka uz šo pašvaldības izsludinātās vakances vietu konkursā pieteicās 20 pretendenti. Novada domes Personāla nodaļas vadītāja Līga Metuzāle informē, ka konkursa pirmā kārta notika attālināti. Uz otro kārtu izvirzīja piecas pretendentes, kurām bija jāveic trīs praktiski uzdevumi ar mērķi noskaidrot prasmi gramatiski pareizi rakstīt latviski, latviešu, krievu un angļu valodas prasmes, kā arī tulkošanas prasmes no angļu uz latviešu valodu. 

L. Metuzāle stāsta, ka pirms vairākiem gadiem E. Pukinska-Maļceva ir strādājusi Valkas pilsētas domē par arhivāri un toreizējā izpilddirektora Valda Rogaiņa palīdzi. Līdz ar šo darba pieredzi viņa pārzina pašvaldības darba specifiku un struktūru. Vēl viņai ir darba pieredze Pārrobežu sadarbības programmas ietvaros, strādājot Valgas slimnīcā.

Savā pieteikumā E. Pukinska-Maļceva norādījusi, ka viņa studējusi Biznesa augstskolā “Turība” Uzņēmējdarbības vadības fakultātē.
E. Pukinskas-Maļcevas darba vieta atradīsies pašvaldības namā Beverīnas ielā 3. Viņa būs tā, kas pirmā sagaidīs apmeklētājus un, uzklausot viņu vajadzības, novirzīs tos pie speciālistiem vai palīdzēs atrisināt kādu jautājumu vai problēmu.

“Jaunās darbinieces priekšrocība ir arī tā, ka viņa jauki smaida,” uzskata Personāla nodaļas vadītāja.

Novados