Izveidots pastaigu maršruts pa neizmantoto sliežu ceļu Valkas pilsētā 2

Valka ir fantastiska vieta pastaigām svaigā gaisā, kur, priežu ieskautajās meža takās, ainaviskā ezera apkārtnē, brīvdabas estrādē ir iespējams būt vienam vai drošā attālumā no citiem cilvēkiem.

Šoreiz, Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs piedāvā pastaigu maršrutu – „Pārgājiens pa neizmantoto sliežu ceļu posmu Valkas pilsētā”. Ejot šo maršrutu iztēlojies, kā kādreiz šeit pasažierus un kravas ir vedis pirmais bānītis Latvijā.

Tā kā tuvojas Lielā Talka, kas šogad notiks neierastā veidā, ejot pastaigās aicinām jau tagad sakopt mūsu pilsētu, paceļot ceļa vai takas malās izmestos atkritumus.

Lai patīkama pastaiga!

Apraksts maršrutam: Neizmantoto sliežu ceļa posms Valkas pilsētā

Karte maršrutam: Neizmantoto sliežu ceļa posms Valkas pilsētā

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Interesanti cik Valkai maksāja šīs nepabeigts darbs?

Kāpēc ceļš izveidots tikai uz Pērnavu, bet uz Rīgu, tas valnis kurš kartē domājami iet lejā, no 3 punkta, līdz stacijas Lugaži, ir tieši viņš, un to no Rīgas ielas var izbraukt ar velo, bet posmu no Rīgas ielas uz 3 punktu naksies iziet kājām, un to var vēl šogad, līdz lapas nav paradījušas.

pirms 11 mēnešiem, 2020.05.06 13:17

lukiasmi

Nav smuki pierīties lēto alēnu un tad komentēt! Tavi murgi, Voldemār, jau bez tā ir nesaprotami, bet tagad - pilnīgā pakaļā!

pirms 11 mēnešiem, 2020.05.06 17:05

Novados