Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau pavisam drīz Strenču novada mazākos iedzīvotājus iepriecinās jauns rotaļu laukums

Neilgi pēc Lieldienām sāksies būvdarbi, kad tiks uzstādītas ilgi gaidītās rotaļu laukuma konstrukcijas pirmsskolas un jaunākā skolas vecumabērniem, papildinot jau esošo brīvā laika aktivitāšu infrastruktūru pie Strenču novada vidusskolas.Pašvaldība izvēlējās papildināt tieši šo teritoriju, jo tā ir sakopta, droša (uzstādītas video novērošanas kameras), brīvi pieejama un tajā iespējams nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm visiem ģimenes locekļiem vienlaicīgi.

Spēles bērnu rotaļulaukumos ir bērnu neatņemama ikdienas aktivitāšu sastāvdaļa. Rotaļājoties bērni attīsta daudz svarīgu iemaņu, kā spēku, veiklību,līdzsvara izjūtu, acu – roku koordināciju, ritma izjūtu u.c. - rotaļāšanās ir ļoti nozīmīga bērnu attīstībā.

Projekta rezultātā tiks uzstādītas 9 jaunas rotaļu laukuma konstrukcijas:

  • Šūpoles uz atsperes (vienvietīgas);
  • Šūpoles uz atsperes (divvietīgas);
  • Šūpoles balansieris;
  • Šūpoles uz metāla statnēm (divvietīgas);
  • Tīklu piramīda;
  • Karuselis ar sēdvietām;
  • Komplekss vingrošanai;
  • Trosu ceļš;
  • Bērnu rotaļu komplekss – vagoniņš.

Būvdarbi norisināsies Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstītā projekta “Rotaļkonstrukciju uzstādīšana Strenču pilsētā” ietvaros.Projektu apstiprināšanai virzījusi biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”.

Būvniecības darbus veiks SIA “KsilBaltic” atbilstoši SIA “Ceļu komforts” izstrādātajam būvprojektam. Darbu veikšanas laikā tiks ievēroti valstī noteiktie ierobežojumi un pašvaldība ir informējusi uzņēmēju/darbu veicēju par ierobežojošo pasākumu ievērošanu veicamo darbu laikā.

Projektu paredzēts īstenot līdz 2020.gada maija beigām. 

Projekta izmaksas sastāda: 22 222,76 EUR Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībaifinansējums un 2 469,19 EUR pašvaldības ieguldījums.

Novados