Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši visā Latvijā aicināti piedalīties “Time to Move” T kreklu dizaina konkursā 2019

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka arī šogad Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk visā Eiropā īsteno informatīvu kampaņu jauniešiem “Time to Move”. Tās laikā katrā valstī notiks dažādi pasākumi jauniešiem ar mērķi stāstīt viņiem par plašajām iespējām iesaistīties jaunatnes jomas projektos un dažādās jauniešiem paredzētās iniciatīvās. Tāpat “Time to Move” laikā jaunieši ir aicināti piedalīties T kreklu dizaina konkursā un iegūt vērtīgas balvas. Konkurss norisinās līdz 31. oktobrim.

T kreklu dizaina konkurss paredzēts jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Konkursa uzdevums – izveidot dizainu “Time to Move” T kreklam, kurš visprecīzāk ataino kampaņas garu. Uzvarētāji iegūs vērtīgas balvas, kas palīdzēs uzsākt ceļojumu pa Eiropu.

Pirmās vietas ieguvēji katrs saņems Interrail Global Pass, kuru varēs izmantot 7 dienas viena mēneša laikā. Piecu interesantāko darbu autori saņems Eastpak mugursomu, bet autors, kurš uzvarēs balsojumā, saņems Eastpak bagāžas somu.

Detalizētāk par T krekla dizaina konkursu

Dizaina veidošanā var izmantot fotogrāfijas, digitāli veidotas ilustrācijas, ar roku zīmētus zīmējumus. Tāpat var izmantot tikai tekstu vai izvēlēties kādu citu tehniku savas idejas pasniegšanai. 

Lai pieteiktos konkursā, jaunietim nepieciešams ievietot sevis izveidoto T krekla dizainu mājaslapā contest.eurodesk.eu.  Nepieciešams izdomāt arī sava darba nosaukumu un pievienot īsu aprakstu par darba autoru. 

Lūdzam ņemt vērā, ka jāiesniedz tikai izveidotais attēls, nevis kā makets uz T-krekla.

 

Konkurss norisinās līdz 2019. gada 31. oktobrim. Pēc konkursa noslēguma Eurodesk  izvēlēsies uzvarētāju divās kategorijās: vienu vecuma grupā no 13 līdz 19 gadiem un otru vecuma grupā no 20 līdz 30 gadiem. Papildus minētajiem uzvarētājiem Eurodesk izvēlēsies vēl piecus interesantākos darbus, kā arī noteiks vienu uzvarētāju, kurš savācis visvairāk balsu publiskajā balsošanā. 

Plašāk par konkursu contest.eurodesk.eu, (šajā vietnē notiks arī publiskā balsošana).  

Novados