Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunums Bērnu apkalpošanas nodaļā – grāmatas vecākiem

Sākoties jaunam gadam, jaunumi arī Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā. Lai sniegtu atbildes uz vecākiem svarīgiem jautājumiem, kliedētu viņu neziņu, izglītotu un informētu par noderīgām, ar bērnu audzināšanu saistītām tēmām, no janvāra sākuma Bērnu apkalpošanas nodaļā izveidots grāmatu plaukts vecākiem. Tajā apkopotas grāmatas, kurās aprakstītas vecākiem noderīgas tēmas, piemēram, par bērnu audzināšanu, bērnu attīstības posmiem, bērnu runas attīstību, saprašanos ar pusaudžiem, bērnu uzturu un citas.

Savukārt periodisko izdevumu plauktā atrodams žurnāls vecākiem “Mans Mazais”.

Aicinām vecākus kopā ar bērniem nākt uz bibliotēku un izvēlēties sev atbilstošo literatūru. Lai Jaunajā gadā ikkatrā mājā valda ne tikai saticība, mīlestība un dzīvesprieks, bet arī lasītprieks!

Novados