Kādam būt centra parkam?

Iesaisties novada attīstībā! Ar šādu aicinājumu pie Strenču novada iedzīvotājiem vērsusies vietējā pašvaldība.

Lai sakārtotu pilsētvidi Strenču centrā, novada dome nolēmusi uzsākt pilsētas centrālā parka labiekārtošanu, izveidojot tur harmonisku, bērniem un ģimenēm draudzīgu vidi plašā teritorijā – līdz pat novada kultūras centram un Ugunsdzēsēju ielas otrā pusē.


Strenču novadā ir aktīva kultūras dzīve, tāpēc pašvaldība uzskata, ka Strenču centra parks nākotnē varētu kļūt par vietu dažādu sabiedrisku pasākumu rīkošanai, kā arī kalpot par atpūtas vietu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Lai varētu ķerties pie skiču projekta izstrādes, vispirms ir  nepieciešama vīzija, uz ko tiekties, tāpēc Strenču novada dome aicina  novada iedzīvotājus izteikt savus priekšlikumus un ierosinājumus Strenču pilsētas centra parka labiekārtošanai.


“Lai izveidotu parka infrastruktūru un stādījumus, vēlamies noskaidrot iedzīvotāju vēlmes, kādus objektus viņuprāt būtu lietderīgi izvietot pilsētas centra parkā, lai tas kļūtu par pievilcīgu un visiem draudzīgu atpūtas vietu,” norāda Ginta Gailīte, Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.


Priekšlikumi un ierosinājumi jāiesūta domes elektroniskajā pastā [email protected] līdz 16. novembrim.

Novados