Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Burtnieka ezera varēs satikt „100 darbi Latvijai” vēstnešus un laimēt jūras ceļojumu

Vasara tuvojas izskaņai, un noslēdzas arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešu ceļojums pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem.

Pēdējā pieturvieta būs Burtnieku novadā, kur sestdien, 25.augustā, Burtnieku ezera svētkos vēstneši laikā no plkst.12:00 līdz 15:00 informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Visi erudīcijas spēles dalībnieki balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 2. septembrim iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 3. septembrī.

Ceļojumu pa Vidzemes un Latgales puses novadu svētkiem “100 darbi Latvijai” vēstneši uzsāka 2016. gada vasarā, un šo trīs gadu laikā viņi ir viesojušies 28 SIA “ZAAO” darbības reģiona pašvaldībās. Uzvarētājs tika izlozēts pēc katra novada vai pilsētas svētkiem, un saņēma jūras ceļojumu 4 personām.

Vides iniciatīvā “100 darbi Latvijai”, ko par godu Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “ZAAO”, pieteikti jau vairāk 160 dažādi vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un izglītības darbi. Par labajiem vides darbiem var uzzināt, kā arī savu darbu pieteikt var mājas lapā www.100darbilatvijai.

Kaimiņos